Site icon K Fandom

INFINITE Kim Myung Soo resmi olarak Luke Media ile sözleşme imzaladı

Şarkıcı ve aktör Kim Myung-soo (Infinite L) LUKE Media ile özel bir sözleşme imzaladı.

Ayın 7’sinde LUKE Media, “Çeşitli alanlarda olağanüstü yetenek ve zorluklar göstererek büyüyen aktör Kim Myung-soo ile özel bir sözleşme imzaladık” dedi ve “Sürekli yeteneklerini geliştirebilmesi, yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerini aktif olarak desteklemek için hiçbir çabadan kaçınmayacağız. Kim Myung-soo’nun renkli kariyerine devam etmesini dört gözle bekliyoruz.”

Kim Myung Soo 2010 yılında INFINITE grubuyla ilk çıkışını yaptı ve kusursuz görünümü ve görsel bir üye olarak olağanüstü yeteneğiyle kısa sürede halkın dikkatini çekti. 2011 yılında TV Asahi’nin “Jiu – Metropolitan Police Special Crime Investigation Unit” ile başlayarak, “Shut Up Flower Boy Band”, “Lord of the Sun” ve “She’s Too Lovely for Me” gibi diziler de dahil olmak üzere müziği yerli oyunculukla istikrarlı bir şekilde birleştirerek bir aktör olarak ufkunu genişletmeye devam etti.

‘Monarch – Master of Masks’ ve ‘Miss Hammurabi’ ile başrol oyuncusu olarak kendini kanıtlayan Kim Myung-soo, ‘Only One Love’, ‘Welcome’ ve ‘Amhangsa’da rol almaya devam etti: The Secret Service of the Joseon Dynasty” gibi filmlerde rol aldı ve sürükleyici performansları ve zengin duygusal dokusuyla övgü topladı.

Filmografisiyle kendini kanıtlayan Kim Myung-soo, ordudan ayrıldıktan sonra ilk projesi olarak MBC’nin yeni draması “Numbers: The Watchers of the Building Forest “ı seçti ve iki yıl sonra küçük ekrana dönüş yaptı.

Karakteri Jang Ho Woo, mükemmel hafıza ve gözlem becerilerine, doğuştan gelen bir sayı anlayışına ve doğaçlama yeteneğine sahip lise mezunu bir muhasebeci. Kim Myung-soo, keskin oyunculuk becerileri ve rakipsiz varlığıyla alışılmadık bir kişiliğe sahip bir karaktere hayat verecek.

Bu arada, şarkıcı ve aktör Kim Myung Soo’nun özel bir sözleşme imzaladığı Luke Media, kurulduğu 2009 yılından bu yana yeni oyuncuları teşvik ederek, drama ve film ortak yapımlarına yatırım yaparak, performanslar planlayarak ve Hallyu içerikleri üreterek Hallyu’nun gelişimine katkıda bulunuyor ve kısa bir süre önce ‘Hallyu yıldızı’ aktör Yoon Sang Hyun ile özel bir sözleşme imzaladı.

Kaynak

Exit mobile version