BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Hyuna son sanat sergisi hakkındaki düşüncelerini paylaştı

2 dakika okuma süresi

9 Mart’ta Cosmopolitan Korea, Youtube kanalına ‘Hyuna’nın EĞLENCELİ günlük yaşamının sırrı? (ft. Dtasa KEEM)’ başlıklı videosunu yükledi.

Videoda Hyuna eğlenceli şeylere olan sevgisinden bahsederek “Bence her gün yapılacak çok fazla eğlenceli şey var. Yeni şeyler denediğimde ve zorluklarla karşılaştığımda kendimi mutlu hissediyorum. Eğlenceli ve havalı bir stil yaratmak için günün ruh halini ve gideceğiniz yeri göz önünde bulundurmak önemli.”

Hyuna lavanta rengindeki yeni dövmesini gösterirken şunları söyledi: “İlkokul arkadaşlarımla yaptırdığım bir arkadaşlık dövmesi. Bence iyi oldu. Yaptırılacak çok fazla sevimli dövme var.”

Hyuna Cosmopolitan Korea Röportajı

En sevdiği şarkı ‘Red’ olan Hyuna, “Hyuna asfaltta büyüyen bir kır çiçeği gibiyse, sahnedeki Hyuna da görkemli bir şekilde açan bir gül gibidir. Sanırım çok küçüklüğümden beri çantamda en az bir kırmızı ruj vardı. Kırmızı beni temsil ediyor.” dedi.

“Kırmızıyı kullanma fikri aklıma geldi çünkü güçlü ve akılda kalıcı bir renk olduğunu düşündüm. Beni iyi temsil ediyor. Böyle eğlenceli bir şey yaptığımda kendimi enerjik hissediyorum, tıpkı kırmızı renk gibi.” diyerek “Red” şarkısının isminin nereden geldiğini açıkladı.

Hyuna ayrıca bir bit pazarı etkinliği aracılığıyla tanıştığı hayranları hakkında “Hayranlarımı orada gördüğüm için çok mutlu oldum. Sevinç gözyaşları bile döktüm. Bu kalbimi ısıttı.” diyerek onlara olan sevgisini de dile getirdi.

Sanatçı sanata olan tutkusuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Çizim yapmak beni rahatlatıyor, bu yüzden uyanır uyanmaz doğruca stüdyoma gidiyorum. Geçenlerde çiçekler ve gülen yüzlerden oluşan bir resim çizdim. Aşk da benim için bir ilham kaynağı. Her günüm bir öncekinden farklı, bu yüzden her zaman ilham almaya devam ediyorum.”

Sergi sırasında bir aşk çağrısı da aldığını söyleyen sanatçı, “Nasıl bir his olduğunu bilmiyorum çünkü henüz içimdeki duyguları açığa vurmak istemiyorum. Biraz daha çizmek ve fırsat bulursam sınırları zorlamak istiyorum” dedi.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.