BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Han So Hee’nin ajansı, yüzündeki yaralarla ilgili bir güncelleme paylaştı

2 dakika okuma süresi
han so hee

Han So Hee’nin ajansı 9ato Entertainment yüzünden yaralanmasıyla ilgili bir güncelleme yaptı.

Han So Hee, daha önce 3 Ağustos’ta Han So Hee ‘Gyeongseong Creature’ çekimleri sırasında yüzünden yaralanmıştı. 9ato Entertainment bunun büyük bir yaralanma olmadığını ve çekim programını değiştirmenin gerekli olmadığını paylaşmasına rağmen, yüzünden yaralandığı için dinlenirken ona göz kulak olmaları gerektiğini söyledi.

11 Ağustos’ta ajans Han So Hee’nin durumu ve programı hakkında bir güncelleme yaptı. Ajans, “Şu anda ‘Gyeongseong Creature’ Han So Hee olmadan çekiliyor ve önümüzdeki haftadan sonra dönmesi planlanıyor. Yaralanması nedeniyle makyaj yapamıyor, bu nedenle yüzündeki yaraların iyileşme sürecine bağlı olarak dönüşü kararlaştırılacak.”

“Neyse ki ameliyat olması gerekmedi ve iyileşme bandıyla tedavi ediliyor. Gözlerinin etrafında hala morluklar var.”

8 Ağustos’ta Han So Hee bir grup sohbeti aracılığıyla hayranlarına güvence vererek, “Arkadaşlar, benim için gerçekten endişelendiniz, değil mi? Ben iyiyim. Zamanımı evde dinlenerek ve çizim yaparak geçiriyorum, kendime zaman ayırmayalı da uzun zaman olmuştu. Yaralanmamla ilgili haberlere şaşıran hayranlarım için küçük bir açıklama yapma gereği hissettim. Söyleyecek başka bir şeyim olursa yeniden buraya geleceğim.”

1945 ilkbaharının karanlık zamanlarında geçen “Gyeongseong Creature”, bir yaratıkla karşı karşıya gelen ve hayatta kalmak için savaşan iki genç yetişkini konu alan bir gerilim filmi. “Dr. Romantic” dizisinden Kang Eun Kyung tarafından yazılacak ve “Stove League “den Jung Dong Yoon tarafından yönetilecek.

Park Seo Joon, Bukchon’lu doğuştan keskin bir kavrayışa sahip ve dünyada nasıl geçineceğini bilen zengin bir adamı olan Jang Tae Sang’ı canlandıracak. Dışa dönük kişiliği de onu Bukchon’da tanınan bir figür haline getiriyor. Han So Hee, kayıp insanları arayan Yoon Chae Ok rolünü üstleniyor. Küçüklüğünden beri, babasıyla birlikte Mançurya ve Şangay’a yaptıkları yolculukları sırasında hayatla nasıl başa çıkılacağını öğrenmiş. Korkunç durumlardan sağ kurtulduğu için silahlar, bıçaklar ve her türlü makineyle çalışma konusunda yetenekli biri.

Han So Hee’ye acil şifalar diliyoruz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.