BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

H1-KEY’in Albüm Satışları On Kat Arttı!

1 dakika okuma süresi

Viral hitleri “Rose Blossom“ın başarısının ardından H1-KEY‘in albüm satışları hızla artıyor!

Bu yılın başlarında, H1-KEY‘in “Rose Blossom” şarkısı, şiirsel Korece ismi ve (DAY6‘den Young K‘in yazdığı) ilham verici sözleriyle dikkat çekti ve viral oldu. Şarkı, Kore müzik listelerinde yavaş yavaş yükseldi ve hatta Bugs’ta birinci sıraya yerleşti.

Geçen hafta, H1-KEY Ocak ayındaki “Rose Blossom“ın çıkışından sonra ilk geri dönüşünü gerçekleştirdi ve grup o zamandan beri ne kadar geliştiği ortaya koydu. Hanteo Chart’a göre, grubun yeni mini albümü “Seoul Dreaming” çıktığı ilk haftada (30 Ağustos – 5 Eylül) 74 bin 231 kopya satarak etkileyici bir sonuç elde etti.

Buna karşın, H1-KEY‘in önceki mini albümü “Rose Blossom” geçen yıl ilk haftasında sadece 6 bin 920 kopya satabilmişti; yani grubun ilk hafta satışları son geri dönüşünden bu yana on katından fazla arttı.

H1-KEY ayrıca yeni başlık şarkıları “SEOUL (Such a Beautiful City)” ile 5 Eylül’de “The Show”da birinci olup ilk müzik programı zaferini kazandı.

Muhteşem gelişmelerinden dolayı H1-KEY‘i tebrik ederiz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.