BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-DramaK-Pop

Golden Child Bomin’in Webtoon uyarlaması bir dizide rol alacağı açıklandı

1 dakika okuma süresi

Golden Child‘dan Bomin bir sonraki projesini açıkladı!

Bomin‘in ajansı Woollim Entertainment 23 Mart’ta yaptığı açıklamada Bomin‘in yeni dizi Spirit Fingers‘da Koo Seon Ho olarak rol alacağını paylaştı.

Aynı adlı popüler bir webtoon’dan uyarlanan “Spirit Fingers“, yüksek farkındalığa sahip ve etrafındakilere karşı aşırı duyarlı olan ve bu nedenle kendi duygularını içtenlikle ifade edemeyen ürkek bir lise öğrencisi Song Woo Yeon‘un hayatını konu alıyor. Dizi Song Woo Yeon‘un içinde yaşadığı fırtınalı ruh halini ve kendi yüreğine kulak verip kişiliği ile barışmaya başladıkça dünyasının nasıl değiştiğini işleyecek. Şubat ayının başlarında Park Ji Hu‘nun Song Woo Yeon rolü için görüşmelerde bulunduğu ortaya çıktı.

Nazik, yakışıklı ve aynı zamanda çok iyi bir çizim yeteneğine sahip olan Koo Seon Ho karakteri, benzersiz insanların bir araya geldiği bir topluluk olan “Spirit Fingers” da başkan yardımcılığı yapmaktadır. Spirit Fingers‘ın başkanı olan Nam Geu Rin‘e 7 yıldır platonik olarak ilgi duymaktadır.

K-pop grubu olan Golden Child‘da 2017’de çıkışını yapan Bomin, 2019’da Playlist Studio Web dizisi “A-TEEN 2” aracılığıyla aktörlüğe başladı. Aynı zamanda “Meltin Me Softly”, “18 Again”, ve “Shadow Beauty” gibi dizilerde rol alarak sağlam bir oyunculuk yeteneği geliştirmiş oldu.

Spitir Fingers‘ın çekimleri Mart ayı içinde başlayacak. Yayına girme tarihi ve takvimi ise henüz belirlenmiş değil.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.