BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Fromis_9’dan Jang Gyuri ayrılık haberiyle hayranları şaşırttı

1 dakika okuma süresi

28 Temmuz’da PLEDIS Entertainment fromis_9’dan Jang Gyuri hakkında bir duyuru paylaştı. Gyuri’nin kontratının bitiminden sonra gruptan ayrılacağını duyurdu. Grup artık 8 kişi olarak devam edecek. Bu açıklamadan sonra 29 Temmuz günü Jang Gyuri hayranlarına bu el yazısı mektup ile veda etti.

Merhaba, ben fromis_9 Gyuri.

Flover’larımızı bu ani haber ile şaşırttığım için üzgünüm. Son ana kadar her şeyi güzelce toparlamak istedim, bu yüzden daha erken haber veremediğim için özür dilerim.

Bu sözleri söyleyeceğim günlerin uzak olduğunu düşünürdüm. Ancak o an geldi çattı işte ve birlikte geçirdiğimiz zamanları hatırladıkça kalbimde bir sızı hissediyorum.

Ne zaman kafam karıştığı ve suçluluk hissettiğim için kendimi yenik düşmüş görsem Flover’ımızın sonsuz sevgi ve desteği benim için içimi ısıtan bir omuz oldu. Hayatımda yeni bir sayfa açma çabamda korkarak kendimi geri çektiğimde, bir adım daha ileri gitmemi sağlayan o cesaret de siz oldunuz Flavor.

Yaşama umudu ve gücü olduğumuzu söyleyen, bana ve fromis_9’a teşekkür eden Flover’lara, bana destek olduğunuz ve adım atmamı sağladığınız için bu sefer de ben teşekkür etmek istiyorum.

Sizin sayenizde sürekli yeni şeyler deneyip büyümeyi başardım.

Kendimi ifade etmekte hiçbir zaman başarılı olamamış olsam da bana inanan ve beni daha da büyük bir sevgiyle kucaklayan tüm Flover’ları unutmayacağıma söz veriyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi, nerede, hangi imaja sahip olursam olayım kendimi utandırmamak için elimden geleni yapacağım. Lütfen bana göz kulak olmaya devam edin.

fromis_9’ın bundan sonraki programlarını takip etmeyi ve sevginizi göstermeyi unutmayın. Artık ben de bir Flover olarak sizinle birlikte fromis_9’ı desteklemeye devam edeceğim.

Teşekkür ederim, sizi seviyorum.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.