BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

FIFTY FIFTY’nin Ajansı ATTRAKT Yeni Kız Grubu Projesini Duyurdu

2 dakika okuma süresi

ATTRAKT, FIFTY FIFTY‘ye karşı kazandığı hukuki zaferin ardından “Yeni Bir Kız Grubu” projesi başlatma planlarını açıkladı.

3 Eylül tarihinde, ATTRAKT resmi hesaplarından “yeni bir kız grubu projesi” başlatacağını duyurdu. Haber, CEO Jeon Hong Joon‘un FIFTY FIFTY‘ye karşı kazandığı hukuki zaferin ardından geldi.

Bu hafta başında, Seul Merkez Bölge Mahkemesi FIFTY FIFTY‘nin ATTRAKT ile olan münhasır sözleşmelerinin geçerliliğinin askıya alınması talebini nihai olarak reddetmişti. Ancak FIFTY FIFTY daha sonra mahkemenin kararını temyize götüreceklerini açıklamıştı.

CEO ise daha önce yaptığı bir açıklamada FIFTY FIFTY üyelerinden “geri dönmelerini” istemiş olsa da, üyelerin kararı temyize götürme hamlesine nedeniyle yeniden birleşme pek mümkün görünmedi.

“Kendimi haklı çıkmış hissediyorum. Kamuoyu tarafından bana verilen destek beni çok duygulandırdı. Eğer her şey yolunda giderse, benim gibi haksızlığa uğrayanlara destek olacağım. Ama en önemlisi, üyelerin geri dönmesini istiyorum.” – Jeon Hong Joon

Kararın ardından şirket 3 Eylül günü yaklaşan proje için bir teaser posteri yayınladı

Çok yakında” yeni bir grup arayışına başlayacağını söyleyen gönderi, hem Kore’deki hem de dünyanın dört bir yanındaki K-Pop hayranlarının aylardır ATTRAKT ve FIFTY FIFTY arasındaki yasal savaşı takip etmesi nedeniyle büyük ilgi gördü.

Ayrıca Jeon Hong Joon, 31 Ağustos’ta ATTRAKT‘ın Singapurlu Evergreen Group Holdings CEO’su David Yong ile bir yatırım anlaşması imzaladığını duyurmuştu.

Hankook Ilbo’nun haberine göre, David Yong “ATTRAKT CEO’su Jeon Hong Joon ile bir yatırım anlaşması imzalayıp fon aktarımını tamamladı.

Koreliler ATTRAKT‘ın Jeon Hong Joon‘un yapılan bu yatırımı kullanarak yeni kız grubu arayışına girdiğini varsaydılar ve ATTRAKT‘a tam destek verdiklerini belirterek çevrimiçi topluluklara cesaret verici yorumlar yazdılar:

 • Yeni grup çıkış yaptığında, üyeler çok ilgi çekecek. K-Pop hayranı olmayanlar bile onları dinleyecektir.
 • CEO iyi biri gibi duruyor. Ve ATTRAKT‘ın stajyerlerine iyi davrandığı belli oldu. Umarım çok sayıda akıllı ve yetenekli stajyer seçmelere katılır ve hayallerine kavuşur.
 • Yeni grup daha başından itibaren çok dikkat çekecek.
 • Hwaiting!
 • CEO hem maddi hem de manevi olarak çok zorluklar yaşamış olmalı… Umarım istediği üyeleri bulur ve büyük bir başarı elde ederler.
 • FIFTY FIFTY‘nin şarkılarına, albümlerinin ve tanıtımlarının kalitesine bakarsak, CEO’nun işini iyi bildiğini söyleyebilirim. Umarım bir sonraki süper kız grubu için yetenekli stajyerler seçer. Bana göre, FIFTY FIFTY üyeleri pek çekici değildi.
 • Şarkılarından dolayı onları seviyorum ben.
 • Hwaiting, hwaiting!
 • Yeni grubun adı CUPID olsun.
 • Yeni grup çıkış yaptığında, onlara tüm destek olacağım.
 • Bu karmaşanın en azından bir faydası oldu, ATTRAKT CEO’sunun stajyerlerine iyi bakan nadir küçük şirketlerden biri olduğunu herkes öğrendi. Hangi şirket stajyerlerine apartman dairesi tutar ve TikTok’ta ünlü olmaları için para harcar ki? Bu iyi bir şey, haha.
 • Güzel. Başarılar diliyorum!

Kaynak 1 Kaynak 2İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.