Site icon K Fandom

FIFTY FIFTY ABD’li plak şirketi Warner Records ile ortaklık anlaşması imzaladı

fifty fifty

FIFTY FIFTY Warner Records ile ortaklık anlaşması imzaladı!

Viral hitleri “Cupid” ile tüm dünyada müzik listelerini alt üst eden yükselen kız grubu, resmi olarak hem ABD’li plak şirketi hem de Warner Music Group’un Kore şirketiyle birlikte çalışacak.

FIFTY FIFTY’nin ajansı ATTRAKT’ın eş CEO’su Ahn Sung Il, “Warner Records’a FIFTY FIFTY’yi müzik endüstrisinin ön saflarına taşımanın yenilikçi yollarını tartışma fırsatı verdiği için minnettarız. Düşüncelerimizin ve vizyonlarımızın sanatçı merkezli bir yaklaşımla örtüştüğünü görmek bizi heyecanlandırıyor ve başarı için potansiyel yolları birlikte keşfetmeye hevesliyiz.” açıklamasını yaptı.

Warner Records eş başkanı ve COO’su Tom Corson ve eş başkanı ve CEO’su Aaron Bay-Shuck ise şunları söyledi: “FIFTY FIFTY ile küresel çapta hit olan single’ları ‘Cupid’i daha da büyütmek için ortaklık yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz ve çok daha fazlasını yapacağımızı biliyoruz. Warner Records ekibi bu güçlü K-pop kız grubu için ek fırsatlar yaratmaktan heyecan duyuyor.

FIFTY FIFTY ise yaptığı ortak açıklamada şunları söyledi: “Warner Records ile çalışmaktan büyük onur duyuyoruz ve gelecekte bizi nelerin beklediğini görmekten heyecan duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza daha fazla harika müzik ve içerik sunmak için sabırsızlanıyoruz. Devam eden desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederiz

Warner Records’a göre, Cupid, İngilizce “Twin Version” ve enstrümantal versiyonu toplamda 377 milyondan fazla küresel dinlenmeye ulaştı. FIFTY FIFTY‘nin Billboard Hot 100’e en hızlı giriş yapan K-pop grubu olarak tarihe geçmesinin ardından, “Cupid” ABD listesinde istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor ve bu hafta ilk kez ilk 50’ye girdi.

Kaynak

Exit mobile version