BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

FANTASY BOYS Yu Junwon Olmadan 11 Üyeli Bir Grup Olarak Çıkış Yapacak

2 dakika okuma süresi

FANTASY BOYS Yu Junwon olmadan 11 üyeli bir grup olarak çıkış yapacak.

23 Ağustos tarihinde SBS, FANTASY BOYS’un Yu Junwon olmadan 11 üye ile çıkış yapmaya hazırlandığını yazıldı.

Yazılan habere cevaben, FANTASY BOYS’un ajansı bir açıklama yayınladı:

Merhaba. Biz “Fantasy Boys“un yapım şirketi FUNKY STUDIO ve menajerliğini üstlenen POCKETDOL STUDIO.

FANTASY BOYS’dan Yu Junwon hakkında bugün çıkan haberlerle ilgili görüşlerimizi sizlere aktarmak isteriz.

MBC’nin “Fantasy Boys” adlı yarışma programı aracılığıyla çıkış grubu FANTASY BOYS’un [bir üyesi] olarak seçilen Yu Junwon‘un izinsiz devamsızlık nedeniyle grup etkinliklerine katılamayacağını bildirmek isteriz.

FANTASY BOYS, çıkış yapmak amacıyla bir hayatta kalma programında izleyicilerin oylarıyla oluşturulmuş bir gruptur. İzleyiciler tarafından desteklenen grubun 12 üye olarak birlikte olamadığı için içtenlikle özür dileriz.

Program sona erdikten hemen sonra, Yu Junwon ve Yu Junwon‘un ailesiyle sözleşmeyi bir düzineden fazla kez tartıştık. Sözleşmenin Adil Ticaret Komisyonu tarafından belirlenen ve tavsiye edilen standart hüküm ve koşullara göre yazılmış olmasına rağmen, Yu Junwon‘un ailesi [Yu Junwon‘un] oylamada diğer üyelerle karşılaştırıldığında 1. sırada yer aldığı bahanesiyle sözleşmenin daha yüksek bir kâr paylaşım oranıyla revize edilmesini talep etti.

Kâr paylaşım oranını nihai oy sıralamasına göre diğer üyelerden farklı olarak ayarlarsak eşitlik sorunları ortaya çıkabileceğinden [sordukları] her seferinde bunu neden yapamayacağımızı tam olarak açıkladık. Ancak, Yu Junwon’un ailesi Yu Junwon’un iki kez izinsiz ayrılmasına neden oldu ve sonucunda, artık gruba katılamayacağını bize bildirdiler.

Sonuç olarak, FANTASY BOYS Kim Gyurae, Hong Seongmin, Oh Hyeontae, Lee Hanbin, Ling Qi, Kang Minseo, Hikari, K-Soul, Kim Wooseok, Hikaru ve Kaedan’dan oluşan 11 üyeli bir grup olarak çıkış yapacak.

Bu sorunu dostane bir şekilde çözmek için elimizden geleni yapacağız ve geri kalan 11 üyenin çıkışlarına endişesiz bir şekilde hazırlanabilmeleri için desteğimizi esirgemeyeceğiz. Çıkış yapmak üzere olan üyelerimiz için sonsuz içten desteğinizi ve yüreklendirmenizi rica ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

FANTASY BOYS‘un kadrosu Haziran ayında, geçen yıl CLASS:y kız grubunun oluşmasına önayak olan seçme programı “My Teen Girl“ün erkek versiyonu olan “Fantasy Boys” adlı hayatta kalma programında 20 aday arasından belirlendi. Program, izleyicilerin oylarıyla belirlenen haftalık görevleri içeriyordu. Adaylar, farklı konseptlerde performans sergileyerek hem yeteneklerini hem de kişiliklerini gösterdiler. Programın sonunda, en çok oyu alan beş aday FANTASY BOYS’un resmi üyeleri oldu.

Grubun üyeleri şunlardır:

  • Lee Minhyuk, lider, ana rapçi ve ana dansçı.
  • Kim Taehyun, ana vokal ve yardımcı dansçı.
  • Park Jisung, ana dansçı, yardımcı rapçi ve yardımcı vokal.
  • Choi Seunghyun, ana vokal ve görsel.
  • Lee Jihun, yardımcı rapçi, yardımcı vokal ve maknae (en küçük üye).

FANTASY BOYS, ilk mini albümleri “Dream On” ile çıkış yapacaklar. Albümün başlık şarkısı “Make It Real” adlı enerjik ve tutkulu bir pop şarkısı. Şarkının sözleri, hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eden gençlerin hikayesini anlatıyor. Grup, şarkının koreografisinde de etkileyici bir performans sergiliyor.

FANTASY BOYS’un çıkış tarihi 15 Eylül olarak açıklandı. Grup, çıkış öncesi ve sonrasında çeşitli tanıtım etkinlikleri yapacak.

FANTASY BOYS ve çıkışları hakkındaki gelişmeler için bizi takipte kalın!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.