BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

EPEX Keum Dong Hyun’a COVID-19 teşhisi kondu

1 dakika okuma süresi
epex keum

EPEX’ten Keum (Keum Dong Hyun) COVID-19’a yakalandıktan sonra kendini karantinaya aldı.

26 Temmuz’da C9 Entertainment, Keum’un COVID-19 teşhisi aldığını ve boğaz ağrısı, hafif baş ağrısı semptomları olduğunu belirtti. Neyse ki tüm diğer EPEX üyeleri negatif çıktı, Keum ise iyileşme süreci için ayrı bir yurda alındı.

Ajansın tam açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz:

“Merhabalar, biz C9 Entertainment’ız.

EPEX üyesi Keum’un, bugün (26 Temmuz) yapılan bir antikor testi sonrasında COVID-19’a yakalandığı anlaşıldı. Diğer üyeler Wish, Mu, A-Min, Baekseung, Ayden, Yewang, ve Jeff’in test sonucu ise negatif çıktı.

Keum COVID aşısının 3 dozunu da oldu, hafif baş ağrısı ve boğaz ağrısı dışında ise başka bir semptomu bulunmuyor. Karantina amacıyla başka bir yurda yerleştirildi ve evde tedavisine devam ediliyor olacak.

Sağlık yetkililerin yönergelerine uyacak ve sanatçımızın çabucak iyileşmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız.”

K-fandom ekibi olarak Keum’a acil şifalar diliyoruz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.