BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

D1CE grubu dağıldığını resmen açıkladı

1 dakika okuma süresi
d1ce grubu dağıldı

D1CE grubu resmi olarak dağıldığını açıkladı. Grubun ajansı D1CE Entertainment, 20 Ocak’ta fan kafesinde ve Instagram’da aşağıdaki duyuruyu paylaştı:

dice grubu dağıldı

Merhaba, biz D1ce Entertainment’ız.

Öncelikle, D1CE’yi bu zamana kadar gönülden destekleyen hayranlarımıza içtenlikle teşekkür etmek istiyoruz.

D1CE Entertainment ile D1CE’den Woo Jin Young, Park Woo Dam, Kim Hyun Soo, Jung Yoo Jun ve Jo Yong Geun arasındaki özel sözleşmelerin 20 Ocak 2023 tarihinde sona erdiğini duyurmak istiyoruz. Uzun bir süre boyunca üyelerle yaptığımız görüşmeler neticesinde yeni hayallerinin peşinde koşmak isteyen Woo Jin Young, Park Woo Dam, Kim Hyun Soo, Jung Yoo Jun ve Jo Yong Geun’un görüşlerine saygı duyarak karşılıklı olarak özel sözleşmelerimizi sona erdirmeye karar verdik.

D1CE Entertainment ile 1 Ağustos 2019’dan bugüne kadar birlikte olan D1CE’ye içtenlikle teşekkür etmek istiyoruz ve Woo Jin Young, Park Woo Dam, Kim Hyun Soo, Jung Yoo Jun ve Jo Yong Geun’un gelecekteki faaliyetlerini her zaman içtenlikle destekliyor olacağız.

Tüm bu süre boyunca D1CE’yi destekleyen çok sayıda hayranımıza bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyor ve yeni başlangıçlar yapan beş üyemizi lütfen bolca yüreklendirin ve destekleyin. Teşekkür ederiz.

Beş D1CE üyesi de eski bir yarışma programının katılımcılarıydı. Jung Yoo Jun 2016’da Mnet’in “Boys24” programında yarışırken, Park Woo Dam, Woo Jin Young ve Jo Yong Geun ertesi yıl Mnet’in “Produce 101 Season 2” programına katıldı. Daha sonra 2017’de bu üçlü Kim Hyun Soo ile birlikte JTBC’nin “MIXNINE” programında yarıştı ve Woo Jin Young birinci olarak final grubunun bir üyesi oldu. Ancak, grubun çıkışı nihayetinde iptal edildi. D1CE’nin çıkışından önce, Woo Jin Young Mnet’in “Show Me The Money 8” programında da yarıştı.

D1CE resmi çıkışını 1 Ağustos 2019’da “Wake Up” ile yaptı. Grup son olarak Şubat 2021’de “You’re My Destiny” adlı dijital single’ını yayınladı ve üyeler aynı yıl içinde askere gitmeye başladı.

D1CE üyelerine başarılar diliyoruz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.