BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Chuu yeni bir ajans ile anlaştı!

1 dakika okuma süresi

Chuu yeni ajansı ATRP ile özel bir sözleşme imzaladı!

7 Nisan’da ATRP’den bir temsilci şu açıklamayı yaptı: “Chuu’yu ajansımızın ilk sanatçısı olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip olan Chuu’nun bir sanatçı olarak yeteneğini tam anlamıyla sergileyebilmesi ve faaliyetlerini keyifli ve mutlu bir şekilde sürdürebilmesi için tam destek vereceğiz. Lütfen yeni bir adım atan Chuu’ya bol bol destek ve ilgi gösterin.

ATRP, B1A4 ve Oh My Girl‘ün yapımcılığını üstlenen WM Entertainment‘ta genel müdür olarak görev yapan CEO Kim Jin Mi tarafından kurulan yeni bir ajans.

Chuu 2017 yılında LOONA kız grubunun bir üyesi olarak çıkış yaptı ve şarkıcılık faaliyetlerinin yanı sıra çeşitli şovlar, reklamlar ve fotoğraf çekimleri gibi alanlarda aktif olarak yer aldı. Geçtiğimiz yılın Kasım ayında BlockBerryCreative, Chuu’nun LOONA’dan çıkarıldığını duyurdu ve gerekçe olarak bir personele yönelik “şiddet içeren dil ve gücün kötüye kullanılması” gösterildi. Chuu o zamandan beri ajansın iddialarını kişisel olarak reddetmek için konuştu.

Chuu’nun resmi Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın! Yeni profil fotoğraflarına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Chuu’ya yeni kariyerinde başarılar diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.