BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Calvin Klein büyük rağbet gördü: Jungkook koleksiyonu tüm dünyada sadece birkaç saat içinde tükendi

1 dakika okuma süresi

BTS Jungkook Calvin Klein ile muazzam “satış kralı” etkisini gösterdi!

28 Mart günü ünlü giyim markası Calvin Klein BTS Jungkook‘un markanın global elçisi olduğunu duyurdu. Sosyal medyada büyük ses getiren açıklamanın ardından dünyanın dört bir yanındaki hayranlar Jungkook’un modelliğini yapacağı parçaları heyecanla beklemeye başladılar.

Marka Jungkook’un modeli olduğu koleksiyon 29 Mart günü satışa sundu. Aynı gün Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Güney Kore ve Japonya‘nın da bulunduğu pek çok ülkede koleksiyona ait parçalar saatler içinde tükendi.

Birçok hayran, yüksek talep ve sınırlı koleksiyon mevcudiyeti sebebiyle istedikleri ürünleri satın alamayarak elleri boş döndüler.

Jungkook’un ürünlerinin piyasaya sürülmesinin ardından 24 saat içinde Calvin Klein, Naver’ın en çok satanlar listesinde 1 numaraya yükseldi.

Calvin Klein’ın müşteri desteği, Jungkook’un dünya çapında satışa sunulduktan birkaç saat sonra tükenen kıyafetleri için binlerce soru aldı.

Calvin Klein ayrıca Jungkook’un giyim ürünlerine olan yoğun talep nedeniyle sevkiyatta gecikme yaşadı ve müşterilere gecikmeyi açıklayan özel bildirimler göndermek zorunda kaldı.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.