BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS’ten Jungkook, sasaeng hayranlarına karşı duyduğu rahatsızlığını dile getirdi

2 dakika okuma süresi

BTS’ten Jungkook 3 Mart’ta Weverse’de ARMY’lerle vakit geçirmek için canlı yayın yaptı.

Jungkook yayında karaoke yapıp hayranlarıyla keyifli vakit geçirdi. Şarkı söylemeyi bitirdikten sonra gelen yorumları okumaya ve hayranlarıyla konuşmaya karar verdi. Hayranları yarın ne yapacağını soruyordu ve Jungkook “Yarın pek bir şey yapmayacağım. Sadece spor yapacağım.” diye yanıtladı. O anda Jungkook’un aklına önemli bir şey gelmiş olmalı ki yakın zamanda başına gelen ciddi bir konu hakkında konuşmaya başladı.

Sözlerine “Yani aslında bahsini açmayacaktım. Beni desteklediğiniz, bana ilgi ve sevgi gösterdiğiniz için çok minnettarım. Size gerçekten çok teşekkür ederim. Gerçekten. Ama lütfen spor yaparken beni görmeye gelmeyin. Geçen sefer cidden ne yapacağımı şaşırdım.” diyerek başladı.

Jungkook şöyle devam etti: ” Sporumu bitirmiştim ve eve gitmem gerekiyordu. O gün de canlı yayın açmıştım. Eve gitmeden yaklaşık 20 ya da 30 dakika falan öncesiydi sanırım… Galiba 20 dakika önce yayını açmıştım. Eve dönecektim ama orada bekleyen birileri vardı. Bana gösterdiğiniz ilgi için gerçekten çok teşekkür ederim ama bu resmi bir etkinlik değildi. Haberiniz olsun.”

Jungkook gittiği spor salonuna gelen sasaeng hayranlarına karşı duyduğu rahatsızlığını dile getirirken, pek çok hayran idolün sarhoş olduğu için bunları söylediğinden şüphelendi. Jungkook sıkıntısını dile getirmeye devam ederek “Evet, sarhoşum. Bunları da sarhoş olduğum için söylüyorum. Diğer ARMY’lerimiz de isteseler gelebilirlerdi ama gelmiyorlar çünkü sınırlarını koruyorlar. ARMY’leri kişisel alanımda görmeyeli uzun zaman oldu.” 

Hayranlarından gördüğü sevgi için minnettarlığını dile getirmeye devam ederken, bulunduğu yere gelenlerin çizgiyi aştığı yönünde uyardı. “Sizlere minnettarım ama bu tarz davranışlar hiç doğru değil. Söylemek istediğim de bu. Canlı yayınımı izlediğiniz, beni görmeye spor salonuna kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederim ama yine de, anlarsınız ya. O gün çok şaşırdım. Eve gitmeye çalışırken dışarı çıktığımda karşımda insanlar vardı.”

Jungkook hayranlarını her düşündüğünde canlı yayın yaptığını, ancak hayranlarının canlı yayın yaptığı yere gelmesinin yayın yapmasını zorlaştıracağını belirtti. “Bir şey yaptığımda ve aklıma ARMY’ler geldiğine ister evde olayım ister spor yapıyor olayım fark etmez, bu tür şeylere (sabit programa veya yere) bağlı kalmayı istemediğimden ne zaman aklıma ARMY’ler gelse yayın açıyorum çünkü bu anları paylaşmak istiyorum. Ama ben canlı yayın yaparken siz bulunduğum yere geldiğinizde ben zor durumda kalıyorum, sonuçta ben de insanım.” diye açıkladı.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.