BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
FotoğrafHaberK-PopRöportaj

BTS V “Jinny’s Kitchen” çekimlerindeki deneyimini, kişisel müzik projeleri üzerinde çalışmalarını ve daha fazlasını anlattı

1 dakika okuma süresi

BTS V, Elle Korea’nın Nisan sayısının kapağında yer aldı!

16 Mart’ta Elle dergisi V‘nin duygu dolu bakışlarını ve eğlenceli albenisini ortaya koyan bir fotoğraf çekimi yayınladı.

Fotoğraf çekiminin ardından yapılan bir röportajda, röportajı gerçekleştiren kişi V‘nin tvN’in varyete programı “Jinny’s Kitchen“daki son katılımından bahsetti. V “Bir varyete programında yer almak, programı izleyici olarak izlemekten biraz farklı. Ancak bu kez, yakın arkadaşlarımla birlikte çekim yapacağım için ve [böyle bir programda yer almanın] eğlenceli olduğunu söyleyen arkadaşlarımın görüşleri sayesinde programa katılmaya karar verebildim.

Program sayesinde keşfettiği yeni bir yeteneği olup olmadığı sorulduğunda V, “Ellerimle bir şeyler yaparken hızlı olduğumu düşünüyorum. Hareketlerim ve konuşmam yavaş ama bulaşık yıkarken ellerimin hızlı çalıştığını hissettim,” diye paylaştı.

Üzerinde aralıksız çalıştığı müziğiyle ilgili olarak V şunları paylaştı: “Görünen o ki tutkum bana [müziğim üzerinde] çalışmaya devam etme gücü veriyor. Memnun olduğum bir şarkı yapmak gerçekten zor. Bazen çeşitli nedenlerle yarıda bırakıyorum ama denemeye devam ediyorum.

Kişisel olarak en çok ne zaman olgunlaştığını hissettiğine ilişkin bir soruya V şöyle yanıt verdi: “ARMY’nin (BTS’in resmi hayran kulübü) hayat hikayelerini içeren mesajlarını okuyarak çok geliştim. Ne tür bir iş yaptıkları, son günlerde kendilerini ne zaman mutlu hissettikleri ve ne üzerinde çok çalıştıkları gibi günlük mesajlar bana güç veriyor.

V’nin fotoğraf çekimi ve röportajı Elle Korea’nın Nisan sayısında ve derginin web sitesinde yer alacak.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.