Site icon K Fandom

BTOB’dan Yook Sungjae yeni çıkacak dramasında hayatını değiştirme şansı buluyor

btob yook sungjae golden spoon

btob yook sungjae golden spoon

MBC, Cuma-Cumartesi günleri yayınlanacak olan dizisinden yeni kareler yayınladı!

“Golden Spoon” ile aynı isimli bir webtoon’dan uyarlanan bu dizi, fakir bir aileden doğan bir çocuğun, gizemli bir altın kaşık kullanarak zengin bir aileden doğan bir arkadaşıyla kaderini değiştirmesini anlatıyor.

Yook Sungjae, sadece en iyi yüzde 0.01’e girebilen öğrencilerin gidebildiği en iyi özel lise olan Seul Jeil Lisesi’nde ikinci sınıf öğrencisi olan Lee Seung Chun rolünü üstlenecek. Sınıflara bölünmüş toplumun acısını tatmakta ve hayatını altın kaşıkla değiştirmeyi hayal etmektedir. Sokakta seyyar satıcı olan satan yaşlı bir kadınla tanıştıktan sonra, gelecekteki hayatını seçme şansı elde eder ve dünyasının dramatik bir şekilde değişmesine neden olur.

Yeni yayınlanan fotoğraflar Lee Seung Chun’un zıt hayatlarını gösteriyor. Bir markette yarı zamanlı çalışan sıradan bir öğrenci gibi görünüyor. İzleyiciler onun bir sokak tezgahının önünde satılan eski eşyalar arasında neden bir kaşık tuttuğunu merak ediyor.

Bir başka fotoğraftaysa Lee Seung Chun kareli bir takım elbise giymiş ve ciddi bir ifadeyle şık bir masada otururken görünüyor, öncekinden çok farklı bir havaya sahip olduğu belli oluyor. Keskin bakışları ve son derece yakışıklı görünümüyle izleyenleri büyüleyen Lee Seung Chun, hayatı 180 derece değişecek olan karakteriyle ilgili beklentileri artırıyor.

Yapım ekibinin yaptığı açıklamaya göre, “Yook Sungjae’nin insanları kendine çekmek için özel bir gücü var. Doğal cazibesi ile Lee Seung Chun’un çok yönlü karakterini büyük bir derinlikle tasvir edecek. Yoksullukla dolu hayatından kaçmak için neler yapacağını ve mücadelelerinin nasıl tasvir edileceğini görmek için lütfen bizi izlemeye devam edin.”

“Golden Spoon” Eylül ayında gösterime girecek.

kaynak: soompi

Exit mobile version