BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Brave Girls grubu son singleları “Goodbye”ı yayınladıktan sonra dağılacak

1 dakika okuma süresi
brave girls dağıldı

Brave Girls yedi yıllık bir maceranın ardından yollarını ayırıyor.

16 Şubat tarihinde XportsNews, Brave Girls’ün Brave Entertainment ile olan sözleşmelerinin sona ermesinin ardından dağıldıklarını bildirdi.

Bu habere karşılık olarak Brave Entertainment, Brave Girls’ün resmi fan kafesinde bir açıklama yayınlayarak, yakında çıkacak dijital single’ları “Goodbye”ın yayınlanmasının ardından grubun dağılacağını duyurdu.

Açıklamanın tamamını aşağıda okuyabilirsiniz:

kaynak: soompi

brave entertainment brave girls dağıldı

Merhaba. Biz Brave Entertainment’ız.

Öncelikle Brave Girls’ü seven ve destekleyen hayranlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.

Ajansımızın dört sanatçısı Minyoung, Yujeong, Eunji ve Yuna’nın özel sözleşmeleri bugün (16 Şubat) sona eriyor. Buna göre Brave Girls, bugün yayınlanacak olan dijital single’ları ‘Goodbye’ın yayınlanmasının ardından faaliyetlerini resmi olarak sonlandıracak.

Brave Girls üyeleri ve ajansı uzun bir süre boyunca derinlemesine tartıştıktan sonra güzel bir veda kararı aldı. Birbirimize verdiğimiz desteği unutmayacağız ve üyelerin her biri bundan sonra kendi adlarına hayranlarının sevgisine karşılık veriyor olacak.

Geçtiğimiz yedi yıl boyunca Brave Girls olarak sevinçleri ve üzüntüleri paylaşırken tutkuyla çalışan Minyoung, Yujeong, Eunji ve Yuna’ya içtenlikle minnettarız ve onları kocaman alkışlıyoruz. Üyelerimizin gelecekteki faaliyetlerini her zaman destekleyeceğiz.

Ayrıca, her zaman korkusuzca Brave Girls’ün yanında olan Fearless (Brave Girls’ün resmi hayran kulübü) hayranlarına bir kez daha derinden şükranlarımızı sunuyoruz. Minyoung, Yujeong, Eunji ve Yuna için sonsuz sevgi ve sıcak ilginizin devamını diliyoruz.

Brave Girls “Yeokjoohaeng (bir şarkının listelerde yeniden canlanması) ikonları” olarak başladı ve dijital müzik listelerinde rakipsiz güce sahip bir kız grubu olarak hızla büyüdü. Çok iyi biliyoruz ki, Brave Girls’ün yolculuğunun bir mucize olarak sona ermemesi ve uzun soluklu efsanevi bir grup olarak devam edebilmeleri üyeleri ve hayranları sayesindedir. Umudun ikonları Cesur Kızlar’ı sonsuza dek hatırlayacağız.

Teşekkür ederiz.


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.