BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BoA koruyucu aile programından çıkan çocuklar için cömert bir bağışta bulundu + Honor Society’e katıldı

1 dakika okuma süresi
boa community chest of korea bağış

BoA, koruyucu aile programından yeni çıkmış çocuklar için içten bir bağışta bulundu!

BoA, 17 Ocak’ta Fruit of Love için Kore Toplum Sandığı’na (Community Chest of Korea) 100 milyon won (yaklaşık 80,769 dolar) bağışta bulundu. Bununla birlikte, 3100 numaralı Honor Society üyesi ve 700 numaralı wHonor Society (kadın onur topluluğu) üyesi oldu.

BoA’nın isteği üzerine bağışları, kendi ayakları üstünde durabilmeleri için koruyucu aile programından çıkarılan çocuklara destek olmak amacıyla kullanılacak.

BoA, erken yaşta bağımsız olmak zorunda kalan bu çocuklara duyduğu derin ilgiyi daha önce de göstermiş ve 2020 yılında “Little Bird” adlı bir bağış projesiyle kendi ürettiği pamukla doldurulmuş kaşkolların gelirini koruyucu ailelikten ayrılan çocuklara burs olarak bağışlamıştı.

BoA, “Umarım bu, topluma ilk adımlarını kendi başlarına atmak zorunda olan çocuklara yardımcı olur ve hayallerini kaybetmeden arzu ettikleri yöne doğru ilerlemelerini sağlar” dedi.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.