BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BLACKSWAN Judy ve Youngheun gruptan ayrılıyor

1 dakika okuma süresi
blackswan judy youngheun

BLACKSWAN’ın Judy ve Youngheun’u resmi olarak gruptan ayrılıyorlar.

31 Temmuz’da DR Music, BLACKSWAN’ın iki üyesinin de “yeni hayallerinin peşinden koşmak” amacıyla gruptan ayrılıyor olduklarını duyurdu.

Bu yılın ilk aylarında BLACKSWAN bünyesine iki yeni üye (Sriya ve Gabi) katmıştı, bu da şimdilik 4 üyelik bir kız grubu olarak devam edecekleri anlamına geliyordu.

DR Music’in tam açıklaması ise şöyle:

Merhaba, biz DR Music’iz.

Öncelikle Lumina’ya [BLACKSWAN’ın fan grubu] çıkış yaptıklarından beri BLACKSWAN’ın bir parçası olan ve şimdi de mezun olan üyeler Youngheun ve Judy’i her zaman destekledikleri için teşekkür ederiz.

Çok üzücü bir karar olduğundan dolayı, ekip için sizlere bu haberi vermek de hiç kolay değil maalesef.

Youngheun ve Judy ile gelecekleri hakkında geçmiş aylarda uzun süren görüşmeler yaptık, ancak Youngheun ve Judy yeni hayallerinin peşinden koşmak için farklı yollardan gitmeye karar verdiler ve biz de bu kararlarına saygı duymak istiyoruz.

2020’de BLACKSWAN olarak çıkış yaptılar ve iki senedir canla başla çalışıyorlardı, şimdi ise Koh Yeung Heun ve Kim Da Hye olarak geri dönüş yapıyor olacaklar.

BLACKSWAN, başından beri sektöre yeni idollerin girişini sağlayan ve daha sonra da bu idolleri mezun eden bir sistem olarak işliyordu. İlk nesil Cygnus Project’ten Gabi ve Sriya’nin yakın zamanda gruba katılışı da böyle gerçekleşti. Bu projeler sayesinde sizlere dünya çapında çeşitli yetenekli insanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

BLACKSWAN 4 üye olarak programlarına belli bir süre devam ediyor olacak.

Bu önemli bir konu olduğundan daha dikkatli bir karar verebilmek için geç güncelleme ile sizleri endişelendirdiğimizden dolayı içten özürlerimizi sunarız. Lütfen BLACKSWAN’den mezun olan üyeler Youngheun ve Judy’i yeni projelerinde destekleyin.

Teşekkürler.
DR Music”

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.