BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BLACKPINK’ten Jennie, egzersiz yaparken yüzünü yaraladı “İyileşme sürecindeyim”

1 dakika okuma süresi

BLACKPINK’ten Jennie, Weverse’te yüzündeki yarayla ilgili bir yazı yayınladı.

Jennie 3 Mart’ta Weverse’de egzersiz yaparken yüzünde meydana gelen yaralanmayı açıklayan küçük bir paylaşım yaptı ve BLACKPINK dünya turuna devam ederken çok fazla endişelenmeleri ihtimaline karşı BLINK’leri rahatlatmak istedi.

Önemli bir şey değil ama şaşırma ihtimalinize karşı ilk ben haber vermek istedim. Ara boyunca sağlığıma dikkat ediyordum, iyi besleniyordum ve iyi uyuyordum, ancak egzersiz yaparken takıldım ve düştüm.

Bu yüzden yüzümde ufak bir yara izi var. BLINK’i endişelendirmemek için bir an önce iyileşmek istedim fakat yaram hala tam olarak iyileşmedi, bu yüzden sanırım bir süre yüzüme bant takacağım.

Size iyi bir performans göstermem gerekiyor, böyle olduğum için hepinizden özür dilerim. Yakında iyileşeceğim, bu yüzden endişelenmeyin. Yakında görüşürüz!

BLACKPINK Jennie

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.