BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BLACKPINK ‘Pink Venom’ 2022 yılının YouTube’da en çok izlenen müzik video çıkışı oldu!

1 dakika okuma süresi

BLACKPINK yine, yeni bir YouTube rekoruna imza attı!

Bir yıllık aradan sonra dönüş yapan BLACKPINK 19 Ağustos’ta YouTube’da yayımlanan Pink Venom müzik videosu ile 24 saatte 86,228,516 milyon izlenmeye ulaştı!

Güncelleme: 22 Ağustos günü YouTube, BLACKPINK’in Pink Venom müzik videosunun 24 saat içerisinde 90.4 milyon izlenmeye ulaştığını resmi olarak açıkladı!

Bu başarıyla “Pink Venom” 2022 yılının 24 saat içerisinde en çok izlenen müzik videosu ve BLACKPINK’in de en büyük müzik video çıkışı oldu. “Pink Venom” ayrıca YouTube’da 24 saat içerisinde en çok izlenen müzik videolar arasında 3. sıraya yerleşti.

Birkaç gün önce çıkan “Pink Venom” yalnızca izlenme değil, dinlenme rekorlarını da kırdı! Dünya çapında iTunes listelerini süpürürken Spotify’ın Global Top Songs listesine giren ilk Korece şarkı oldu.

BLACKPINK önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan 2022MYV VMA’de Pink Venom’ı sergileyecek. Grubun ikinci stüdyo albümü “BORN PINK” 16 Eylül’de yayımlanacak.

Tebrikler BLACKPINK!


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.