BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BLACKPINK Jisoo YouTube’da yayınlanan My Alcohol Diary programına konuk olacak

1 dakika okuma süresi
blackpink jisoo my alcohol diary 2. sezon

BLACKPINK Jisoo, Lee Young Ji ile birlikte ‘My Alcohol Diary’ adlı web-talk eğlence programının 2. sezonunda yer alan ilk konuğu olacak.

“My Alcohol Diary” 2. sezon Nisan ayında yayına girecek.

Ayın 19’unda bir yetkilinin yaptığı açıklamaya göre Jisoo, Lee Young-ji’nin YouTube kanalı “Giyecek bir şeyim yok” 2. sezonunda ilk konuk olarak yer alacak.

“My Alcohol Diary” adlı eğlence programı, Lee Young-ji’nin evinde gerçekleşen ‘ev barı’ konseptli bire bir sohbet ve eğlence programıdır. Her hafta yeni bir konukla, Lee Young-ji’nin samimi ve keyifli sohbeti git gide popülerlik kazanmaktadır.

Geçen yılki BTS bölümüyle bitirdikleri 1. sezonun ardından, Nisan ayında 2. sezona başlamak üzere. My Alcohol Diary 2. sezonunun ilk konuğu olarak karşımıza çıkacak olan Jisoo’nun Lee Young-ji ile nasıl bir kimya göstereceği konusunda beklentiler yüksek.

My Alcohol Diary programının 1. sezon finali konuğu Jin’in videosunu Türkçe altyazıyla aşağıdan izleyebilirsiniz

kaynak: naver


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.