BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BLACKPINK Jisoo, solo çıkışıyla kendine olan güvenini ortaya koyacak

1 dakika okuma süresi

BLACKPINK grubundan Jisoo muhteşem bir solo çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Ayın 9’unda YG Entertainment, Jisoo’nun ilk solo albümünün adının ‘ME’ olacağını ve 31 Mart Türkiye saati ile 13.00’da yayınlanacağını duyurdu.

ME‘ sözlükte ‘ben‘ anlamına gelen basit ama etkili bir kelime. Bu isim Jisoo‘nun BLACKPINK‘in bir üyesi olmaktan ziyade solo bir sanatçı olarak yeni bir yönünü sergileme konusundaki cesaritini ve kendine olan güvenini yansıtıyor.

Yayınlanan fotoğrafta Jisoo, yeşil arka planla kontrast oluşturan parlak kırmızı aksesuarlarla süslenmiş rüya gibi bir hava yayıyor. Aşağı doğru bakışları yumuşak ve zarif bir karizma sergiliyor.

Ayın 6’sında ‘ME‘ posterinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra, Jisoo’nun solo çıkış haberi Twitter’da dünya çapında bir numaralı trend konu haline geldi. ABD’de Billboard ve İngiltere’de NME gibi önde gelen yabancı medya kuruluşları tarafından da vurgulanarak Jisoo‘nun güçlü küresel etkisini ortaya koydu.

Jisoo yıllar boyunca olağanüstü vokal yetenekleri, büyüleyici sesi ve kusursuz performanslarıyla BLACKPINK’in müzikal kimliğini sağlamlaştırdı. Dünyanın dört bir yanındaki müzikseverler, Jisoo’nun bu kez masaya ne getireceğini merakla bekliyor.

Bu arada, Jisoo’nun da üyesi olduğu BLACKPINK, bir K-pop kız grubu tarafından gerçekleştirilen en büyük dünya turnesi olan ve yaklaşık 1,5 milyon kişiyi harekete geçiren “BORN PINK” dünya turnesinin ortasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl yedi şehirde 14 Kuzey Amerika konseri ve yedi şehirde 10 Avrupa konserini başarıyla tamamlayan BLACKPINK, daha fazla küresel hayranla buluşmak için Asya turnesine çıkıyor. BLACKPINK ayrıca Nisan ayında Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’nde ve Temmuz ayında Hyde Park’taki British Summer Time Festivali’nde sahne alacak.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.