BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Blackpink Jennie yara bandı resmini açıkladı, “Güçlü görünüyorum”

1 dakika okuma süresi

BLACKPINK‘ten Jennie gözünün altındaki yarasının üzerindeki yara bandıyla tekrar kameraların karşısına geçti fakat kendinden emindi.

Ayın 8’inde Jennie yakın çekim bir fotoğrafını paylaştı ve “Güçlü görünüyorum” dedi.

“Böylesine romantik bir şovu izleyebildiğim için mutluyum” diyen Jennie, lüks marka Calvin Klein‘ın elçisi olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Jennie ayrıca gösteriye kendisiyle birlikte katılan Koreli aktör Park Seo Joon‘un bir fotoğrafını da paylaştı.

BLACKPINK‘ten Jennie ayın 6’sında Fransa’ya giderken göz altı bantlarını takmaya başladı. Yüzü normalden daha şiş olmasına rağmen bandı bir moda ifadesi gibi taktı. Kısa bir süre önce egzersiz yaparken yüzünde bir kesik oluşan Jennie‘nin programı hala devam ediyor.

Hayran kulübü Blink‘e şunları söyledi: “Kimseyi korkutmak istemiyorum, bu yüzden önce bunu paylaşacağım. Ara verdiğim süre boyunca sağlığıma dikkat ettim, iyi beslendim ve iyi uyudum, ancak egzersiz yaparken takılıp düştüm ve yüzümde birkaç kesik oluştu” dedi ve şöyle devam etti: “Blink için endişelenmek zorunda kalmamak için çabucak iyileşmek istedim, ancak hala biraz yavaş iyileşiyor, bu yüzden bir süre yüzüme bandaj takacağım. Biraz aptalca görünüyorsa lütfen anlayış gösterin” dedi.

Bu arada Jennie‘nin de üyesi olduğu BLACKPINK Haziran ayına kadar dünya turnesine devam edecek. Nisan ayında Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali‘nde ve Temmuz ayında Hyde Park‘taki British Summer Time Festivali‘nde sahne alacaklar.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.