BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Billlie geri dönüş tanıtımlarını sonlandırdı + ajans yaklaşan faaliyetlere ilişkin güncellemeleri paylaştı

1 dakika okuma süresi

Mystic Story, Billlie’nin yaklaşan etkinlikleri hakkında duyuru paylaştı.

24 Nisan’da Mystic Story, Billlie’nin resmi fancafe’si aracılığıyla Billlie’nin yaklaşan etkinlikleriyle ilgili bilgi verdi.

Duyurunun tamamını aşağıda okuyabilirsiniz:

Merhaba. Biz Mystic Story.

Billlie’nin “the Billage of perception: chapter three” müzik gösterisi etkinliklerinin 24 Nisan itibariyle sona erdiğini bildirmek isteriz.

26 Nisan’daki “Show Champion” MC programı Tsuki tarafından gerçekleştirilecek ve yaklaşan hayran imza etkinliği altı üye Haram, Haruna, Sheon, Siyoon, Suhyeon ile yapılacak.

Detaylar albüm satış sitesi aracılığıyla [hayran imzası] kazananlara ayrı ayrı duyurulacaktır, bu nedenle lütfen onlara başvurun.

Billlie’nin dördüncü mini albümünü tanıtırken büyük destek ve sevgi gösteren hayranlarımıza en içten şükranlarımızı sunarız.

Teşekkür ederiz.

Mystic Story


İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.