BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Başrolde zorlu bir hayata sahip olan Ji Chang Wook’un olduğu yeni bir seri geliyor!

2 dakika okuma süresi

KBS’nin yaklaşan dizisi “If You Wish Upon Me” ilk teaserını paylaştı!

“If You Wish Upon Me”, Hollanda’da ölümcül kanser hastalarının dileklerini yerine getiren gerçek bir organizasyondan esinlenen bir drama.

Aktör Ji Chang-wook, tvN’nin 2020 dizisi “The Cursed”in yönetmenliğini yapan Kim Yong-wan’ın yönettiği yaklaşan KBS dizisi “If You Wish Upon Me”de başrol’e sahip. Yeni drama, bir bakımevinde çalışan ve ölümcül hastaların son isteklerini yerine getiren Yoon Gyeo-rae (Ji) etrafında dönüyor.

Yoon, yaşama motivasyonu olmadan hayata zar zor tutunarak büyür. Büyürken, bir yetimhaneden ıslah evine ve ardından hapishaneye gider ve tüm bunlar, hayatını yeniden inşa etmenin neredeyse imkansız olacağına inanmasına neden olur. Ancak bakımevinde yavaş yavaş insanlara açılır ve yaşama isteğini geri kazanır.

Serideki bir diğer başrol ise Girls’ Generation’dan Sooyoung. Bakımevi hastanesinin hemşiresi Seo Yeon Joo’yu canlandırıyor. Tipik bir melek hemşiresi imajının aksine, Seo Yeon Joo egzersiz yapmaya takıntılı ve kas kaybının dünyanın sonu olduğunu düşünen bir tip. Seo Yeon Joo sağlığın, zindeliğin ve canlılığın simgesi ve aynı zamanda ışıltılı varlığıyla hastanedeki herkese umut veren bir figür.

Ayrıca eski aktörlerden Sung Dong Il, yeni KBS2 draması “If You Wish Upon Me”de kalplere dokunuyor. Sung Dong Il, hayatın anlamını yitirdikten sonra bir bakımevi hastanesinde Team Genie’nin gönüllü şefi olarak çalışan Kang Tae Shik’i canlandırıyor. Rolünü ciddiye alan tutkulu bir gönüllü ve ne kadar anlayışlı olursa olsun, hastanede olan her şeyi biliyor.


Yayınlanan fragman, Seo Yeon Joo’nun Yoon Gyeo Re’ye “Daha önce hiç mutlu oldun mu?” diye sormasıyla başlıyor. “Hayır, böyle bir şey yaşamadım” diye yanıtlıyor. Yoon Gyeo Re’nin umutsuz sesi yüksek sesle, “Nasıl böyle oldum?” diyerek merak ediyor.Fragman, Yoon Gyeo Re’nin her türlü imtihan ve sıkıntıdan geçtiğini gösteriyor ve o sefil hayatında hiç bir sevinç anı yaşamadığını gösteriyor.

Herkesin merakla beklediği “If You Wish On Me” 10 Ağustos’ta saat 21:50’de başlayacak. KST.

kaynak: soompiİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.