BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Baby Monster rol modelleri BLACKPINK Jennie ile buluştu

1 dakika okuma süresi

Baby Monster çıkışına yaklaşıyor, ancak geçmeleri gereken son bir engel var: son değerlendirme. Bu son değerlendirme hangi üyelerin Baby Monster ile çıkış yapmak üzere son elemeyi geçeceğine karar verecek.

9 Mart’ta ‘Son Değerlendirme‘nin ilk bölümü yayınlandı ve kızların son değerlendirmeye özenle hazırlandıkları gösterildi. Bu bölüm sırasında, A takımı kendilerini sınırlarına kadar zorladıkları için farklı zorluklarla karşılaştı.

Neyse ki, kızlara rol modellerinden biri olan BLACKPINK Jennie‘den tavsiye alma şansı verildi.

Baby Monster A takımı şimdiye kadar ne çalıştıklarını açıkladı ve Jennie‘den bazı tavsiyeler istedi. Jennie kızların şarkı söyleme becerilerinden etkilendi ve performans sergilerken kendilerine güvenmelerini tavsiye etti.

Pharita ve Ahyeon‘u şarkı söyleme becerileri ve yetenekleri için övdü. Rapçi Ruka’ya gelince, Jennie “Rapte iyiydin ancak bir rapçi için en önemli şey: birincisi özgüven. ikincisi, özgüven ve üçüncüsü de özgüven” tavsiyesinde bulundu. Ruka, değerlendirme için sahneye çıkarken gergin olduğunu paylaştı ve Jennie’ye sahneye çıkmadan önce ne yaptığını sordu.

Jennie, “Sahneye çıkmadan önce, ‘Ya uyum sağlayamazsam’ gibi şeyleri düşünmek yerine Orada oturan herkesi nasıl şok edeceğimi düşünüyorum. Kendime böyle bir söz veriyorum.” dedi.

Baby Monster stajyerleri hayallerine ulaşma umuduyla son değerlendirmeleri için hazırlanmaya devam ediyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.