BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

Ağustos Variety Show marka itibar sıralamaları açıklandı

1 dakika okuma süresi

Kore İş Araştırma Enstitüsü, varyete şovları için bu ayın marka itibarı sıralamasını açıkladı!

Sıralamalar, 7 Temmuz – 7 Ağustos tarihleri ​​arasında toplanan büyük veriler kullanılarak 50 popüler varyete programının tüketici katılımı, etkileşim, medya kapsamı, topluluk bilinci ve izleyicilik endekslerinin analiziyle belirlendi.

MBC’nin “How Do You Play?” Temmuz ayından bu yana puanında yüzde 61,98’lik bir artışa işaret eden marka itibar endeksi veya 6.615.801 ile bu ayın listesinin zirvesinde yer aldı. Şovun anahtar kelime analizinde üst sıralarda yer alan ifadeler arasında “Yoo Jae Suk”, “WSG Wannabe” ve “MSG Wannabe” yer alırken, en üst sıradaki ilgili terimler arasında “perform”, “make music” ve “cheer on” yer aldı. Programın olumlu-olumsuz analizi de yüzde 75,90 oranında olumlu tepkiyi ortaya çıkardı.

MBC’nin “Evde Tek Başına” (“I Live Alone”), geçen aydan bu yana marka itibar endeksinde yüzde 74.73 artış elde ettikten sonra ikinci sıraya yükseldi ve Ağustos ayı toplam puanını 6.446.333’e getirdi.

SBS’nin “My Little Old Boy” dizisi, Temmuz ayından bu yana puanında yüzde 9.07 artış kaydederek 4.295.832 marka itibar endeksi ile üçüncü sıradaki yerini korudu.

Son olarak, SBS’nin “Running Man” ve TV Chosun’un “Call of the Country” Ağustos ayının ilk beşini sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada tamamladı.

Aşağıda bu ayın en iyi 20’sine göz atın!

 1. “How Do You Play?”
 2. “Home Alone” (“I Live Alone”)
 3. “My Little Old Boy”
 4. “Running Man”
 5. “Call of the Country”
 6. “2 Days & 1 Night Season 4”
 7. “Knowing Bros” (“Ask Us Anything”)
 8. “Shooting Stars” (“Kick a Goal”)
 9. “Radio Star”
 10. “The King of Mask Singer”
 11. “Immortal Songs”
 12. “Tuesday Night Is the Best”
 13. “National Singing Competition”
 14. “The Backpacker Chef”
 15. “Win or Nothing” (“Strongest Baseball”)
 16. “Divorced Singles”
 17. “The Manager”
 18. “Tasty Guys”
 19. “Youth Star”
 20. “Europe Outside the Tent”


İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.