Site icon K Fandom

RIIZE, RCA Records ile Anlaştı!

RIIZE RCA Records ile anlaştı!

SM Entertainment, 5 Eylül’de çaylak erkek grubu RIIZE‘in küresel Sony Music Entertainment bünyesindeki Amerikan plak şirketi RCA Records ile bir anlaşma imzaladığını ve ilk single albümleri “Get A Guitar“ı Amerika’da çıkaracaklarını duyurdu. RCA Records, Amerika’nın en köklü plak şirketlerinden biri olup Doja Cat, Justin Timberlake, Khalid, P!NK, Foo Fighters, SZA gibi dünyaca ünlü sanatçıları bünyesinde barındırıyor ve farklı türlerde müzik sunuyor.

SM‘nin CBO’su (Chief Business Officer) Jang Yoon Joong şöyle konuştu: “RIIZE, K-pop’ta yeni bir dönem açıyor. RCA Records ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz ve birlikte tarihe geçeceğimize inanıyoruz.

RCA Records‘un CEO’su Peter Edge şöyle konuştu: “[RIIZE üyeleri] çok yönlü sanatçılar. RCA ailesinin bir parçası olmalarından dolayı kendilerine içtenlikle hoş geldiniz diyor ve SM’den böylesine harika bir ekiple çalışacağımız için çok mutluluk duyuyoruz.” RCA Records COO’su (Chief Operating Officer) John Fleckenstein ise “RIIZE’in tamamen yeni bakış açısıyla küresel popun sınırlarını aşmasını bekliyoruz” yorumunda bulundu.

RIIZE ilk single albümleri “Get A Guitar“ı 4 Eylül’de piyasaya sürdü ve çıkışlarından önce grup ilk albümleri için 1.03 milyon stok ön sipariş sayısına ulaştı.

RIIZE‘i kutluyoruz!

Kaynak

Exit mobile version