Site icon K Fandom

Kim Ji Eun, Lee Joon Gi’nin Başrolünde Olacağı “Again My Life” Dizisinde Tatlı ve Güçlü Bir Zengin Mirasçıyı Canlandıracak

SBS’nin yakında çıkacak olan dizisi “Again My Life”da Kim Ji Eun’un yeni fotoğrafları yayınlandı!

“Again My Life”, güçlü bir kişiyi alaşağı edemedikten sonra adalet için ikinci bir şans bulan yetenekli genç bir savcı hakkındaki hikayeyi konu alıyor. Lee Joon Gi, yozlaşmış bir politikacıyı araştırırken haksız yere öldürülen, ancak beklenmedik bir şekilde hayatında ikinci bir şans elde eden tutkulu bir savcı olan Kim Hee Woo karakterini canlandıracak. Kim Ji Eun, sağlam inançları olan dahi bir chaebol varisi Kim Hee Ah rolünde oynayacak.

Kim Hee Ah, Cheonha Group’un tek kızıdır. Hem güzelliği hem de inanılmaz zekası var ve bir de üstüne, salıverilemeyecek sağlam inançları var. Duygularına karşı dürüsttür ve harekete geçmekten çekinmez. Özellikle Kim Hee Ah’ın Kim Hee Woo ikilisinin uyumu için beklentiler yüksek.

Yeni fotoğraflar Kim Hee Ah’ın cesur, parlak doğasını tasvir ediyor. Zeki bir mirasçı olarak kendine güven ve karizma saçıyor. Gülümsediğinde ışıltılı ifadesi odayı aydınlatıyor ama adaletsizlikle karşılaştığında tutkuyla savaşmaktan çekinmiyor.

Kim Ji Eun, karakteriyle ilgili olarak, “Dizide, Kim Hee Ah dışarıdan yumuşak ve nazik görünüyor, ancak net ve sağlam bir öznelliği var” dedi.

Exit mobile version