BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Sung Han Bin

Sung Han Bin (성한빈) Studio GL1DE altında yer alan Güney Koreli bir stajyerdir. Erkek grubu ZEROBASEONE üyesidir. Cheonan, Chungcheongnam-do, Kore doğumludur.

Boys Planet yarışmasında yarışmacı olarak yer almasıyla ünlenmiştir.

Kariyer

2022’den günümüze: Boys Planet

26 Aralık 2022’de Han Bin, stajyerler tarafından ‘Shiny Boys’ olarak seçildikten sonra yaklaşan yarışma programı Boys Planet’ın yarışmacılarından biri olarak açıklandı. 29 Aralık 2022’de, 2 Şubat 2023’te yayınlanacak olan Boys Planet’ın yarışmacısı olarak tanıtıldı. Yarışmanın final bölümünde 2. sırada yer aldığı açıklandı, ZEROBASEONE’un bir üyesi oldu.

Filmografi

Boys Planet (Mnet, 2023) – Yarışmacı

Diğer Bilgiler

– Kendisinden küçük 2005 doğumlu bir kız kardeşi var.
– Annesi eskiden çalıştığı bir kafenin sahibidir.
– Eski UNB üyesi Kim Kijoong ve Produce X 101 yarışmacısı Choi Suhwan ile birlikte Dong-ah Medya ve Sanat Enstitüsü’nde (DIMA KPOP) K-pop Performans Bölümü’nde okudu ve Choi Suhwan’ın YouTube kanalında üniversite vloglarında ve cover performanslarında yer aldı.
– Boys Planet stajyeri Seok Matthew ile birlikte Cube Entertainment’ta eğitim aldı ve birlikte bir yurtta yaşayıp yakın arkadaş oldular.
– Kendini eksik hissettiği için idol olma hayalinden vazgeçti ve şu anki şirketine girmeden önce bir süre arka dansçı olarak çalıştı, SBS Gayo Daejeon 2018’de Wanna One’ın Boomerang performansında ve MMA 2019’da BTS Dionysus performansında yer aldı.
– Ortaokuldan beri Waacking dansçısıdır ve birçok yarışma kazanmıştır; Tutting de yapabilmektedir.
– Eskiden dans öğretmeni olarak çalışıyordu.
– Bir kediye benzediğini düşünüyor.
– Ehliyeti var.
– Dyptique’den parfüm kullanıyor.
– Barista lisansını stajyerken aldı

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.