BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Dani

eski üye

Dani (다니;) Koreli-Amerikalı eski bir stajyerdir. Kız grubu T-ARA ve alt birimi T-ARA N4’ün eski bir üyesidir, ancak hiçbir zaman iki grupla da çıkış yapmamıştır.

Kariyer

2012-2014: T-ARA, T-ARA N4

Henüz on dört yaşında olan Dani, 30 Mayıs 2012’de T-ARA’nın en yeni üyesi olarak açıklandı. Aralık ayında grupla ilk çıkışını yapması planlanıyordu, ancak bu planlar hiçbir zaman gerçekleşmedi.

Areum’un T-ARA’nın alt birimi T-ARA N4’ten ayrılmasının ardından, MBK Entertainment Dani’nin birime katılacağını duyurdu. Ancak, planlar bir kez daha iptal edildi ve Dani alt birimle hiçbir zaman çıkış yapmadı.

2016: Produce 101

Ocak 2016’da Dani, MBK Entertainment’ı temsilen hayatta kalma programı Produce 101’de yarışmacı oldu. 24’üncü sırayı aldıktan sonra 10’uncu bölümde elendi.

2018: MBK Entertainment’tan ayrılış

Altı yılın ardından 2018’de Dani, MBK Entertainment ile olan sözleşmesini yenilememeye karar verdikten sonra ayrıldı.

Hakkındaki Diğer Bilgiler

-Daha önce T-ara adı altında Day by Day gösterisi gibi etkinliklere katıldığı için T-ara ile bağdaştırılmıştır. Hiçbir zaman resmi olarak bir T-ara üyesi olarak çıkış yapmadı.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.