BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Kangin

eski üye

Kangin (강인) SM Entertainment bünyesinde Güney Koreli şarkıcı, oyuncu, MC ve radyo DJ’idir. SUPER JUNIOR erkek grubunun ve alt birimleri SUPER JUNIOR-T ve SUPER JUNIOR-Happy’nin eski bir üyesidir. Şarkıcılığın yanı sıra, en çok Show Champion ve A Song For You gibi programlara ev sahipliği yapmasıyla dikkat çekmektedir.

Hakkındaki diğer bilgiler

– Seul, Güney Kore’de doğdu
– Kangin bir yetenek ajansı tarafından keşfedildi ve SM Entertainment’ın yetenek yarışmalarına kaydolması önerildi.
– Kangin 2002 yılında, dördüncü yıllık SM Youth Best Yarışmasında birinci oldu ve en iyi dış görünüş ödülünü kazandı ve SM Entertainment ile sözleşme imzaladı.
– Dini Hristiyanlıktır
– Kangin çok konuşmasıyla tanınır.
– “KANGIN” ismi ona kişiliğine uygun olarak verilmiştir. Kangin “güçlü yardımseverlik”, güçlü ama iyi bir insan anlamına gelmektedir.
– 16 Eylül 2009’da Kangin bir barın dışında iki adamla kavga ettiği için tutuklandı. Sonunda Kangin’in sadece kendini savunmak için tepki verdiği kanıtlandı.
– Bir ay sonra Kangin alkollü araç kullanmaktan ve vurup kaçmaktan tutuklandı. Kangin park halindeki bir taksiye çarptı ve kaza mahallini terk etti. Beş saat sonra polise teslim oldu. Kanındaki alkol oranı %0.0082 idi. Bu olaydan sonra Kangin’in tüm faaliyetleri geçici olarak iptal edildi.
– 5 Temmuz 2010 tarihinde Kangin zorunlu askerlik hizmeti için askere gitti. Kangin 16 Nisan 2012 tarihinde terhis edildi.
– 24 Mayıs 2016’da Kangin, kanındaki alkol oranı %0,05 olan bir başka DUI vur-kaç olayına karıştı.
– İkinci DUI olayını yansıtmak için 2017 promosyonlarına katılmayacağı açıklandı.
– Super Junior’ın alt birimleri Super Junior-T ve Super Junior-H’de yer aldı.
– 11 Temmuz 2019’da instagram hesabından Super Junior’dan ayrıldığını duyurdu.
– Kangin’in ideal tipi: Güzel ayaklı, zengin, uzun düz saçlı, akıllı güzel kız

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.