BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Yeoreum

Yoo Na Gyeol (유나결; eski adıyla Yeoreum) bağımsız bir Güney Koreli şarkıcı ve oyuncudur. HELLOVENUS kız grubunun eski bir üyesidir.
12 Temmuz 2019’da Fantagio, ajansla sözleşmesini bir oyuncu olarak yenilediğini ve sahne adını Yoo Na Gyul olarak değiştirdiğini duyurdu.

Kariyeri

2014-2019: HELLOVENUS, Fantagio Music’ten istifa etti

Yoo Ara ve Yoonjo’nun ayrılmalarının ardından, 21 Ekim 2014’te Yoo Na Gyul’un (o zamanlar Yeoreum sahne adını kullanıyordu) Seoyoung ile birlikte HELLOVENUS’a ekleneceği açıklandı. Grup üyeleri olarak resmi çıkışlarını 8 Kasım’da “Sticky Sticky” single albümü ile yaptılar.

26 Nisan 2019’da Fantagio Music, HELLOVENUS’un yedi yıl sonra dağılacağını açıkladı. Ayrıca, Yeoreum’un ajansla olan sözleşmesini yenilediğini açıkladılar. 12 Temmuz’da, yeni bir sahne adı olan Yoo Na Gyul altında oyuncu olarak faaliyetlerine devam edeceği açıklandı.

Hakkındaki diğer bilgiler

– Seul, Güney Kore’de doğdu.
– Eğitim hayatı: Dongjak Lisesi
– 12 Temmuz 2021’de Yeoreum’un Fantagio ile devam edeceği ve Yoo Na Gyul (유나결) sahne adı altında bir oyuncu olarak faaliyetlerine odaklanacağı açıklandı.
– Yoreum’un ideal tipi: atletik bir erkek.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.