BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Harvey

Harvey Amy XGALX bünyesindeki Güney Koreli bir şarkıcıdır. XG kız grubunun 18 Aralık 2002 doğumlu üyesidir.

Harvey, Tokyo, Japonya doğumlu Japon-Avustralyalı bir Kpop idolüdür. Kariyerine ortaokul yıllarında model olarak başladı ve “LOVE berry vol.4.5” ve “ViVi” Kasım sayısı gibi çeşitli modellik projelerinde yer aldı. Harvey ayrıca NYLONTV JAPAN kanalında Da-ICE ve Toru Iwaoka ile birlikte tanıttığı videolarla tanınıyor.

Olağanüstü vokal, dans ve görsel becerileri nedeniyle “Shorty!” kız grubuna seçildi. Daha sonra XG grubuna 2017 yılında grubun diğer üyesi Jurin ile birlikte ikinci neslin bir parçası olarak katıldı. Şubat 2022’de Harvey, XG’nin yedinci ve son üyesi olarak açıklandı.

Tek boynuzlu atlara, gökkuşaklarına, renkli ve parlak şeylere olan sevgisiyle tanınıyor ve UFO’lara inanıyor. Ayrıca sanatçının hobileri arasında güneş gözlüklerine, yeşil ve siyah renklere ve fotoğraf çekmek için filmli kamera kullanmak gibi aktiviteler yer alıyor. Harvey şu anda pilates öğreniyor ve XG’nin geri dönüşüne hazırlanırken yenilenmek için yeni şeyler denemekten heyecan duyuyor.

Müzik konusunda Mary J. Blige, TLC, Rihanna, SZA ve Michael Jackson gibi sanatçılardan ilham alıyor. Şarkıları, sözleri ve performanslarıyla dünyanın dört bir yanındaki insanlara mutluluk, sevgi ve cesaret getirmeyi umuyor. Hem grup hem de bireysel olarak Harvey’nin hedefi dünyaca tanınmak ve ardında başkalarına ilham ve güç verecek pek çok eser bırakmak.

Harvey, Avustralyalı bir baba ve Japon bir anneden oluşan çok kültürlü bir geçmişe sahip. Çocukken Avustralya’da yaşamış olan genç sanatçı, bir zamanlar çok iyi derecede İngilizce biliyordu ancak artık bu dilin çoğunu unutmuş durumda.  Kardeşi yok ama köpekleri ve bir muhabbet kuşu var. En sevdiği meyve tazeliği için limon, en sevdiği renk ise mor.

 

XG Harvey hakkındaki diğer bilgiler

– Tokyo, Japonya’da doğdu.
– Babası Avustralyalı ve annesi Japon’dur.
– Harvey’nin en sevdiği saç modeli iki at kuyruğudur.
– Harvey, ortaokul öğrencisi olduğundan beri model olarak aktiftir.
– “Tokyo Girls “e katıldı
– Açıklanan yedinci ve son üyedir. Kendisi 4 Şubat 2022 tarihinde açıklanmıştır.
– İspanyolca şarkılar çalışmayı seviyor.
– Harvey parlak bir dudak parlatıcısını dudak rengine tercih ediyor.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.