BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Hana

Hana (Korece: 하나) FC ENM altında Japon bir şarkıcıdır. ILY:1 kız grubunun bir üyesidir ve daha önce JSL Japan’ın iptal edilen Japon-Koreli kız grubu Orange Latte’nin bir üyesiydi.
Güney Kore reality hayatta kalma programı Girls Planet 999’da yarışmacı olmasıyla bilinmektedir.

Kariyer

2020: Orange Latte

2020’nin başlarında Hana, JSL Japan’ın yaklaşmakta olan Japon-Koreli kız grubu Orange Latte’nin bir üyesi olarak açıklandı. Ancak, 2021’in başlarında Orange Latte’nin tüm SNS hesapları silindi ve Hana da dahil olmak üzere birkaç üye ajanstan ayrıldı. Hana’nın daha sonra Güney Kore ajansı FC ENM’ye katıldığı doğrulandı.

2021: Girls Planet 999

7 Temmuz’da, Hana’nın Mnet’in en yeni reality şovu Girls Planet 999’da diğer katılımcı stajyerlerle birlikte yarışmacı olacağı prolog fragmanı aracılığıyla onaylandı. Resmi profili 19 Temmuz’da yayınlandı. 24 Eylül’de yayınlanan sekizinci bölümde, Hana’nın maalesef elendiği ortaya çıktı.

2022: ILY:1 ile ilk çıkış

24 Aralık 2021’de FC ENM, Hana’nın stajyerler Kishida Ririka, Chang Ching ve Lee Yunji ile birlikte altı üyeli yeni kız grubu ILY:1’de çıkış yapacağını duyurdu. 11 Ocak 2022’de grubun dördüncü üyesi olarak resmi bir şekilde tanıtıldı. 4 Nisan 2022’de “Love in Bloom” single albümüyle çıkış yaptılar.

Hakkındaki Diğer Bilgiler

– Hobisi: Çizim yapmak.
– Uzmanlık alanı: Dans
– Girls Planet 999’da yer aldı.
– Dağılan Japon kız grubu Orange Latte’nin bir üyesiydi.
– Hana kolay kolay sinirlenmez.
– Çıkış yapmadan önce 4 yıl boyunca eğitim aldı.
– Hana ve Rona Girls Planet 999’dan sonra bir süre birlikte yaşadılar.
– Ne zaman üzülse, Rona bunu ilk fark eden ve onunla ilgilenen kişi oluyor.
– O ve Ririka iki yıl boyunca birlikte eğitim aldılar.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.