BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Junhyeok

Lim Jun-hyeok (임준혁), genellikle Junhyeok olarak bilinir, Güney Koreli şarkıcı ve klavyecidir. Vokalist ve klavyeci olarak görev yaptığı DAY6’nın eski bir üyesidir.
Junhyeok’un JYP Entertainment ile olan sözleşmesi 22 Şubat 2016 tarihinde kişisel nedenlerden dolayı feshedildi ve sonuç olarak gruptan ayrıldı. Şubat 2018’de Güney Kore’de ve Mayıs 2018’de Japonya’da solist olarak çıkış yaptı.

2015: DAY6 ile ilk çıkış

Jun Hyeok, DAY6’nın bir üyesi olarak 7 Eylül 2015 tarihinde ilk mini albümleri The Day’in yayınlanmasıyla çıkış yaptı.

2016: JYP Entertainment ile sözleşmesini feshetti
27 Şubat 2016 tarihinde JYP Entertainment, Jun Hyeok’un neredeyse bir aydır bir hayranıyla birlikte olduğunun açıklanmasının ardından, Jun Hyeok’un gruptan resmen ayrıldığını doğruladı. JYPE tarafından DAY6’nın hayran sayfasına yapılan resmi açıklamada, ‘DAY6 üyesi olarak etkinliklere katılan Jun Hyeok resmi olarak gruptan çekildi ve kişisel nedenlerden dolayı sözleşmesi iptal edildi’ denildi.

Kişisel yaşam

Askerlik hizmeti

Jun Hyeok, Instagram hesabı üzerinden 21 Ocak 2020 tarihinde aktif görev askeri olarak askere alındığını duyurdu. 1 Ağustos 2021 tarihinde terhis oldu.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.