BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

xikers

Genel Bilgiler

xikers (싸이커스), KQ Entertainment altında 10 üyeli (Minjae, Junmin, Sumin, Jinsik, Hyunwoo, Hunter, Junghoon, Seeun, Yujun ve Yechan) bir erkek grubudur. İlk mini albümleri House of Tricky : Doorbell Ringing ile 30 Mart 2023 tarihinde çıkış yaptılar. İsimleri, koordinatları temsil eden “x” ve grup üyeleri koordinatları bulmak için zaman ve uzayda seyahat ettikleri için gezginler anlamına gelen “hikers” kelimelerinin birleşimidir.

House of Tricky: Doorbell Ringing ile ilk çıkış

30 Ocak 2023’te, KQ Fellaz 2‘nun ilk sanatçı kadrosunun açıklanmasıyla Mart ayında KCON 2023 Tayland’da sahne alacağı duyuruldu. 24 Şubat 2023’te KQ, grubun sosyal medya hesaplarını açarak tanıtım filmi yayınladı ve KQ Fellaz 2‘nun xikers adı altında çıkış yapacağını resmen duyurdu. 25 Şubat 2023’te, 27 Şubat’ta yayınlanmaya başlayan ilk reality şovları Tricky House‘u duyurdular. 6 Mart’ta xikers‘ın ilk mini albümü House of Tricky : Doorbell Ringing‘in 30 Mart’ta piyasaya çıkacağı duyuruldu.

xikers Üyeleri Hakkında Genel Bilgiler

xikers ÜyeleriPozisyonlarıBurçları
MinjaeLider, Ana RapçiKoç
JunminAna Dansçıİkizler
SuminAna RapçiKoç
JinsikLider VokalistAslan
HyunwooAna VokalistYay
HunterAna Dansçı, VokalistTerazi
JunghoonLider VokalistYengeç
SeeunVokalistAslan
YujunVokalistTerazi
YechanAna Rapçi, MaknaeTerazi

Künye

Şu anki durumu: Aktif
Bağlı olduğu şirket:  KQ Entertainment
Çıkış tarihi: 30 Mart 2022
Lider: Minjae
En büyük üyesi: Minjae
En küçük üyesi: Yechan

Grup Üyeleri

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.