BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

KISS OF LIFE

Genel Bilgiler

KISS OF LIFE (키스 오브 라이프), KIOF olarak da kısaltılır, S2 Entertainment altında dört üyeli ( Julie, Natty, Bell, Haneul ) bir kız grubudur. İlk çıkışlarını 5 Temmuz 2023 tarihinde KISS OF LIFE adlı mini albümle yapmışlardır.

Aralık 2022’de, daha önce S2 Entertainment ile anlaşmış olan Natty, Julie, Belle ve şirketin yaklaşmakta olan yeni kız grubunun üyeleri olduğu tahmin edilen iki bilinmeyen stajyerle birlikte K-pop stajyerleri hakkında bir İngiliz belgeselinde yer aldı.

27 Aralık 2022’de S2 Entertainment’ın 2023’te yeni bir kız grubu çıkarmaya hazırlandığı duyuruldu. Daha sonra Şubat 2023’te ajansın ‘KISS OF LIFE‘ ticari markası için başvuruda bulunduğu ve kız grubu için aynı adla sosyal medya hesapları açtıkları ortaya çıktı.

2023: KISS OF LIFE ile çıkış

12 Mayıs tarihinde S2 Entertainment sosyal medya hesaplarını açtı ve grup için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Tanıtım videosunda grubun 2023 yılının Temmuz ayında çıkış yapacağı açıklandı. 15 Mayıs’ta Natty ilk üyeleri olarak açıklandı, onu 16 Mayıs’ta Belle, 17 Mayıs’ta Julie ve 18 Mayıs’ta Haneul izledi.

12 Haziran’da grubun 5 Temmuz’da KISS OF LIFE adlı mini albümle çıkış yapacağını açıklayan bir teaser yayınlandı.

KISS OF LIFE ÜyeleriPozisyonlarıYaşlarıBurçları
JulieLider, Ana Rapçi, Yan Vokal23Balık
NattyAna Dansçı, Lider Rapçi, Yan Vokal21İkizler
BelleAna Vokalist19Koç
HaneulLider Vokalist, Maknae18İkizler

Künye

Grup Adı: KISS OF LIFE
Şu anki durumu: Aktif
Bağlı olduğu şirket:  S2 Entertainment
Çıkış tarihi: 5 Temmuz 2023
Lider: Julie
En büyük üyesi: Julie
En küçük üyesi: Haneul

Grup Üyeleri

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.