BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

EVNNE

Genel Bilgiler

EVNNE (이븐), Jellyfish Entertainment altında 7 üyeli ( Keita, Hanbin, Jeonghyeon, Seungeon, Yunseo, Junghyun, Jihoo ) bir erkek grubudur. Grup, 18 Eylül 2023 tarihinde Target:Me adlı mini albümle çıkış yapacak. Grup, Boys Planet’in ilk 9’a giremeyen yarışmacılarından oluşmaktadır. Henüz fandom adı belirlenmemiştir.

Boys Planet

11 Aralık 2021’de Mnet, Girls Planet 999’un Boys Planet adlı erkek versiyonunun 2022’de geleceğini duyurdu. 25 Haziran 2022’de Mnet, Boys Planet’i 2023’ün ilk yarısında yayınlamayı planladıklarını resmen doğruladı. 28 Kasım 2022’de Mnet, Boys Planet’in tüm dünyadan toplam 98 katılımcıyla Şubat 2023’te başlangıç yapacağını resmen duyurdu. İlk teaser 2022 MAMA Ödülleri sırasında ortaya çıktı.

3 Ağustos 2023 tarihinde, Boys Planet’ten yedi stajyerin Jellyfish Entertainment tarafından yönetilen BLIT adlı bir proje erkek grubunda çıkış yapacağı resmi olarak doğrulandı. Üyeler arasında Rain Company sanatçısı ve Ciipher üyesi Keita, WAKEONE stajyerleri Hanbin, Jeonghyeon, Junghyun ve Jihoo ile Yue Hua Entertainment stajyerleri Seungeon ve Yunseo yer alıyor.

Grup, orijinal grup adının yanlış yorumlanma olasılığı nedeniyle 9 Ağustos’ta adını EVNNE olarak değiştirdi. Grup aynı gün daha sonra sosyal medya hesapları da açtı.

2023: Target:Me ile ilk çıkış

16 Ağustos’ta EVNNE’nin 18 Eylül’de ilk kez sahneye çıkacağı duyuruldu.

23 Ağustos’ta, grubun 18 Eylül’de Target:Me adlı mini albümle çıkış yapacağını açıklayan bir program yayınlandı.

EVNNE Üyeleri Hakkında Genel Bilgiler

EVNNE Üyeleri İsimleri
Pozisyonları
 Yaşları
 Burçları
Keita
22Yengeç
Hanbin21
Balık
Jeonghyeon20Başak
Seungeon19Oğlak
Yunseo18Terazi
Junghyun18
Koç
Jihoo
17Yengeç

Künye

Grup Adı: EVNNE
Şu anki durumu: Çıkış Yapacak
Bağlı olduğu şirket:  Jellyfish Entertainment
Çıkış tarihi: 2023
Lider: Belirtilmedi
En büyük üyesi: Keita
En küçük üyesi: Park Ji Hoo

Grup Üyeleri

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.