BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Taeyeon’un ‘Soshi Tam Tam’daki zorlu görevini açıklamasının ardından Girls’ Generation üyeleri şok oldular

1 dakika okuma süresi

Girls’ Generation’ üyesi Taeyeon zorlu görevini ve bu görevi nasıl tamamladığını anlattı.

12 Temmuz’da yayınlanan ‘Soshi Tam Tam’ bölümünde Girls’ Generation’ üyeleri bu seyahatte kendilerine verilen zorlu görevlerden bahsettiler. Her üye kendilerine verilen görevi tamamlayarak kalacakları odaları belirleyecekti.

Görevlere ayrılan sürenin bitmesinin ardından, üyeler akşam yemeği için toplandığında görevlerinin ne olduklarından bahsettiler. Sunny en az iki üye ile el ele tutuşması gerektiğini ve bunu Tiffany ve Hyoyeon’un elini tutarak başarılı bir şekilde tamamladığını anlattı.

Tiffany‘nin görevi ise üyelerin ‘Ssam’ veya sebzeli wrap hazırlamasını sağlamaktı. Ancak Tiffany bu görevinde başarısız olmuştu. Tiffany “Üyeler bana oda vermeyecek.” diye yakınırken diğer üyeler kendisinin sebzeleri özenle yıkayıp, etleri pişirdiğinden bahsettiler.

Bir diğer üye Yuri’nin görevi de diğer üyelerin ona “Çok eğlencelisin” demesini sağlamaktı, ancak o da pek başarılı olamadı. Yuri’nin görevini duyan Hyoyeon “Bu, Yuri’nin ömrü boyunca duyamayacağı bir şey.” diyerek herkesi kahkahalara boğdu.

YoonA da görevinin üyelerden 15,000 won borç almak olduğunu ama başarısızlıkla sonuçlandığını söyledi.

Son olarak Taeyeon görevini ve tamamlamak için neler yaptığını açıkladığında üyeler duyduklarına inanamadılar. Taeyeon “Görevim tüm üyelerin saçlarından birer tel toplamaktı.” açıklamasını yaptığında üyeler Taeyeon’un neden etraflarında dolaştığını anladılar. Ne yazık ki Sooyoung ve YoonA’nın saç telini koparmayı başaramayan Taeyeon da başarısız olan üyeler arasına girmişti. Yuri şaşkınlığını koruyarak saçının nasıl kopartıldığını sordu.

Taeyeon üyelerin saçını kesebilmek için elinde makasla gezdiğini söylediğinde ise tüm üyelerin ağzı açık kaldı. Üyeler Taeyeon’a bakıp “Çıldırmışsın” diye yakardılar. Her ne kadar Taeyeon görevinde başarısız olmuş olsa da üyeler tüm bu azim ve cesareti için kendisine MVP ödülü vermeye karar verdiler.


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.