BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

“Sıradışı Avukat Woo”, ENA Tarihinin En Yüksek Reyting Rekorunu Kırdı + “Eve” Yükselişte Son Haftaya Girdi

1 dakika okuma süresi

ENA’nın yeni dizisi “Sıradışı Avukat Woo” listelerde asla gerilemiyor!

14 Temmuz’da, Park Eun Bin ve Kang Tae Oh’un başrollerini paylaştığı hit yeni dizi, her bölümüyle izleyici sayısının arttırdığı mükemmel izleyici artışına devam etti.

Nielsen Korea’ya göre, “Sıradışı Avukat Woo”nun altıncı bölümü, ülke çapında ortalama yüzde 9,569 reyting alarak ENA tarihindeki herhangi bir programın şimdiye kadar elde ettiği en yüksek izlenme reytingi rekorunu kırdı.

Bu arada, yayınına sadece bir hafta kalan tvN’nin “Eve” dizisi, son bölümü için ülke çapında ortalama yüzde 3,782 reytinge yükseldi.

JTBC’nin “Insider”ı da gece için ülke çapında ortalama yüzde 3,139 reyting alarak izleyici sayısında mütevazı bir artış gördü, KBS 2TV’nin “Jinxed at First” ise hafifçe yüzde 2,6’ya düştü.

“Sıradışı Avukat Woo”nun oyuncu kadrosunu ve ekibini yeni rekorları için tebrik ederiz!İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.