BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

RIIZE, RCA Records ile Anlaştı!

1 dakika okuma süresi

RIIZE RCA Records ile anlaştı!

SM Entertainment, 5 Eylül’de çaylak erkek grubu RIIZE‘in küresel Sony Music Entertainment bünyesindeki Amerikan plak şirketi RCA Records ile bir anlaşma imzaladığını ve ilk single albümleri “Get A Guitar“ı Amerika’da çıkaracaklarını duyurdu. RCA Records, Amerika’nın en köklü plak şirketlerinden biri olup Doja Cat, Justin Timberlake, Khalid, P!NK, Foo Fighters, SZA gibi dünyaca ünlü sanatçıları bünyesinde barındırıyor ve farklı türlerde müzik sunuyor.

SM‘nin CBO’su (Chief Business Officer) Jang Yoon Joong şöyle konuştu: “RIIZE, K-pop’ta yeni bir dönem açıyor. RCA Records ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz ve birlikte tarihe geçeceğimize inanıyoruz.

RCA Records‘un CEO’su Peter Edge şöyle konuştu: “[RIIZE üyeleri] çok yönlü sanatçılar. RCA ailesinin bir parçası olmalarından dolayı kendilerine içtenlikle hoş geldiniz diyor ve SM’den böylesine harika bir ekiple çalışacağımız için çok mutluluk duyuyoruz.” RCA Records COO’su (Chief Operating Officer) John Fleckenstein ise “RIIZE’in tamamen yeni bakış açısıyla küresel popun sınırlarını aşmasını bekliyoruz” yorumunda bulundu.

RIIZE ilk single albümleri “Get A Guitar“ı 4 Eylül’de piyasaya sürdü ve çıkışlarından önce grup ilk albümleri için 1.03 milyon stok ön sipariş sayısına ulaştı.

RIIZE‘i kutluyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.