BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

NMIXX’ten Sullyoon grip nedeniyle “Immortal Songs” çekimlerine katılamayacak

1 dakika okuma süresi

NMIXX‘ten Sullyoon gribe yakalandığı için bir süre promosyonlara ara verecek.

JYP Entertainment 12 Mart’ta Sullyoon‘a grip teşhisi konulduğunu açıkladı. Ajans ayrıca Sullyoon‘un iyileşmesine odaklanabilmesi için grubun ertesi gün KBS 2TV‘de yayınlanacak “Immortal Songs” programının çekimlerine katılmayacağını belirtti.

JYP Entertainment’ın açıklamasını aşağıdan okuyabilirsiniz:

Merhaba, biz JYP Entertainment.

Öncelikle, NMIXX üyesi Sullyoon’un sağlığı ve gelecekteki programı ile duyurumuza başlamadan, NMIXX’in 1. EP’si “expérgo”nun yayınlanmasından hemen önce hayranlarımızı endişelendirdiğimiz için içtenlikle özür dileriz.

NMIXX üyesi Sullyoon 12 Mart Pazar sabahından itibaren soğuk algınlığı ve grip benzeri semptomlar göstermesi üzerine doktor muayenesi oldu. Kendisine grip teşhisi konuldu. Doktor, günlük faaliyetlerinde herhangi bir engel bulunmamakla birlikte, tamamen dinlenmeye odaklanarak aşırı aktiviteden kaçınması gerektiğini belirtti.

Bu nedenle, Sullyoon’un 13 Mart Pazartesi günü yapılması planlanan KBS’in “Immortal Songs” çekimlerine katılamayacağını bildiriyoruz. Sanatçımızın sağlığını en önemli önceliğimiz olarak görecek ve bir an önce iyileşmesi için elimizden geleni yapacağız.

Hayranlarımızın anlayışını rica ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

JYP Entertainment

Sullyoon’a acil şifalar diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.