BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

NewJeans albüm satışlarından elde edilen gelirlerini işitme engelli çocuklara bağışlıyor

1 dakika okuma süresi

NewJeans yürekleri ısıtan bir yıllık bağışı başlattı!

Sosyal yardım kuruluşu Snail of Love 29 Aralık’ta “ADOR, ajans sanatçısı NewJeans ile birlikte işitme engellileri desteklemek üzere bir bağışta bulundu” açıklamasını yaptı.

ADOR ve NewJeans albüm satışlarından elde ettikleri gelirin bir kısmıyla yıllık bağışlar yapmayı planladıklarından, bu bağış onların ilk bağışı olacak. İlk bağışları koklear implant ameliyatları ve konuşma rehabilitasyonu masraflarını karşılamak için kullanılacak.

ADOR, “Ses hediye etme gibi anlamlı bir eyleme katıldığımız için mutluyuz. NewJeans’in müziğinin daha da fazla insana ulaşabilmesi için iyi müzik üreteceğiz.”

Snail of Love’ın direktörü Cho Young Woon, “ADOR ve sanatçı NewJeans’a işitme engellilerle paylaştıkları için teşekkür ediyoruz. Bu bağışın maddi imkânsızlıklar nedeniyle ameliyat olamayan işitme engelli çocuklar için kullanılmasını sağlayacağım.”

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.