BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Lee Sang Yeob, ünlü olmayan sevgilisiyle evleniyor!

1 dakika okuma süresi

Lee Sang Yeob evleniyor!

25 Eylül’de Sports Seoul, Lee Sang Yeob‘un ünlü olmayan kız arkadaşıyla gelecek yıl Mart ayında evleneceğini duyurdu. Bu haber karşısında Lee Sang Yeob‘un ajansı bir açıklama yaptı:

“Merhaba. Biz aktör Lee Sang Yeob‘un ajansı UB Management Group.

Aktör Lee Sang Yeob‘un bugün yayınlanan evlilik haberleriyle ilgili görüşümüzü paylaşmak istiyoruz.
Bugün bildirildiği gibi, Lee Sang Yeob şu anda ünlü olmayan nişanlısıyla önümüzdeki yılın Mart ayında yapılacak olan düğün için hazırlık yapıyor.

Ancak düğün hazırlıkları henüz başlangıç aşamasında olduğu için detaylı bilgi veremeyeceğimizi anlayışınıza sunuyoruz. Kesin tarih belli olduğunda sizleri tekrar bilgilendireceğiz.

Teşekkürler.”

Lee Sang Yeob, 2007 yılında “A Happy Woman” dizisiyle oyunculuk kariyerine başladı. O zamandan beri “Eve“, “On the Verge of Insanity” ve “Once Again” gibi çeşitli projelerde yer aldı. Şu anda yayında olan “My Lovely Boxer” dizisinde de başrol oynuyor.

Fotoğraf Kaynağı: UB Management

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.