BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ITZY Ryujin Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için 50 milyon won bağışladı

1 dakika okuma süresi

ITZY üyesi Ryujin Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için bağış yaparak destek olan isimler arasına katıldı.

Ryujin, depremden ciddi zarar gören Türkiye ve Suriye‘de yaraların sarılması adına yardım kuruluşu The Promise’e 50 milyon won (743.431,35 Türk Lirası) bağış yaptı.

ITZY Ryujin: “Umarım Türkiye ve Suriye’de depremden etkilenen halkın günlük yaşamlarına dönebilmeleri için küçük de olsa katkım olmuştur.

The Promise temsilcileri Ryujin’e teşekkürlerini iletti: “Bu soğuk kışın ortasında depremden etkilenen afetzedelere destek olduğu için Ryujin’e gönülden teşekkür ediyoruz. Sizlerin de ilgi ve katılımını bekliyor olacağız.

Yapılan bağış, depremden en çok etkilenen Türkiye’de ve depremden etkilenen bölgeler arasında kaynakların nispeten zayıf olduğu kuzeybatı Suriye’de enkaz altı arama çalışmalarına destek olmak, acil yardım malzemeleri sağlamak, psikolojik destek programları yürütmek ve bölge halkının günlük hayatına geri dönebilmesi için kullanılacak.

kaynak: mbn star


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.