BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ITZY “CHECKMATE” albümü ile, 700.000 Ön Siparişini Aşan Tarihin 4. Kız Grubu Oldu

1 dakika okuma süresi

ITZY, yakında çıkacak olan mini albümleri ile daha piyasaya çıkmadan önce bile zirveye yükseliyor!

Grubun 15 Temmuz’daki merakla beklenen geri dönüşü öncesinde JYP Entertainment, 14 Temmuz itibariyle ITZY’nin yeni mini albümü “CHECKMATE” için toplam 720,665 stok ön sipariş aldığını resmen duyurdu.

Rakam sadece ITZY’nin bir albüm için bugüne kadarki en yüksek stok ön sipariş sayısını işaretlemekle kalmıyor, aynı zamanda “CHECKMATE”i tarihte 700.000 stok ön siparişini aşan dördüncü kız grubu albümü yapıyor. Bugüne kadar başarıya ulaşan diğer kız grubu albümleri Aespa’nın “Girls”, BLACKPINK’in “THE ALBUM” ve TWICE’ın “Formula of Love: O+T=<3” oldu.

Stok ön siparişlerinin sayısı, bir albümün piyasaya sürülmesinden önce üretilen albüm stokunun miktarıdır. Bu sayı, hayranlar tarafından ön sipariş edilen albüm sayısı da dahil olmak üzere çeşitli faktörler kullanılarak hesaplanan tahmini taleptir.

ITZY, “CHECKMATE” ve başlık şarkısı “SNEAKERS” ile 15 Temmuz saat KST 13:00’te dönüş yapacak. Geri dönüş promosyonlarının ilk haftası için programlarına buradan göz atın!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.