BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

INFINITE grubundan Kim Myung Soo yeni ajansı ile anlaştı

1 dakika okuma süresi
kim myung soo look media yeni ajansı

INFINITE grubu üyesi Kim Myung Soo, kendini ait hissedebileceği yeni bir ajans buldu! Look Media, yaptığı açıklamayla bünyesine kattığı şarkıcıya destek istedi.

7 Mart’ta Look Media, “Olağanüstü yeteneklerini sergileyip sürekli gelişim gösterek birçok alanda zorlukların üstesinden gelen Kim Myung Soo ile özel bir sözleşme imzaladık. Kim Myung Soo’nun sınırsız yeteneklerini sergileyebilmesi için yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerine hiçbir desteği esirgemeyeceğiz. Lütfen faaliyetlerine devam edecek olan Kim Myung Soo’yu dört gözle bekleyin.”

Kim Myung Soo 2010 yılında INFINITE grubunun bir üyesi olarak ilk çıkışını yaptı ve olağanüstü yeteneğiyle halkın dikkatini çekti. 2011’de Japon draması “Jiu-Special Investigation Team” ile başlayarak, “Master’s Sun”, “My Lovely Girl” ve “Miss Hammurabi” gibi çeşitli dizilerde rol alarak bir aktör olarak ufkunu istikrarlı bir şekilde genişletti.

Kim Myung Soo askerlikten terhisinden sonra ilk projesi olarak MBC‘nin yeni draması “Numbers: Surveillant of the Forest of Buildings” adlı diziyi seçti.

“Numbers: Surveillant of the Forest of Buildings” muhasebe firmaları ve muhasebecilerin dünyasına ışık tutan ilk Kore dizisi olma özelliğini taşıyor. Dizinin 2023 yılının ilk yarısında ilk gösterimini yapması planlanıyor.

Kim Myung Soo’ya yeni başlangıcı için başarılar diliyoruz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.