BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Bong Ye Bun ve Moon Jang Yeol arasında aşk mı doğuyor? ‘Behind Your Touch’ın yeni bölümünde neler olacak?

2 dakika okuma süresi

JTBC’nin “Behind Your Touch” dizisinde aşkın tohumları atılıyor mu?

Behind Your TouchMujin adlı küçük ve sakin bir kırsal köyde geçen bir komedi-macera dizisi. Han Ji Min, başkalarının ve hayvanların geçmişini görebilen doğaüstü bir yeteneğe sahip meraklı bir veteriner olan Bong Ye Bun‘u oynuyor. Lee Min Ki ise Seul’deki suç soruşturma ekibine dönebilmek için onun yeteneğine ihtiyacı olan hırslı bir dedektif olan Moon Jang Yeol‘u canlandırıyor.

Aman dikkat! Haberin buradan sonrası “Spoiler” içerir!

Behind Your Touch“ın önceki bölümünde Bong Ye Bun, annesinin öldüğü gün Cha Ju Man‘ın (Lee Seung Joon) yanında olduğunu öğrenerek büyük bir şok yaşadı. Ayrıca, Kim Sun Woo‘nun (EXO‘dan Suho) Cha Ju Man ile trajik bir ilişkisi olduğunu da fark etti. Biraz sakar olsa da Moon Jang Yeol, Bong Ye Bun‘u samimiyetle teselli etmeye çalıştı ve hem onun hem de izleyicilerin kalbini kazandı.

Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fotoğraflarda, Bong Ye Bun annesinin kaybolduğu nehre bakarken gözyaşlarına hakim olamayacak gibi görünüyor. Acaba onun acısını paylaşacak ve ona destek olacak biri olacak mı? Belki de bu zor zamanlarda Moon Jang Yeol‘un omzuna yaslanabileceği bir fırsat doğabilir. İkili arasındaki yakınlaşma izleyicileri heyecanlandırıyor.

Moon Jang Yeol‘un ona gönderdiği sıcak bakışlar, bir zamanlar tartışmayı bir an bile bırakamayan ikili arasında işlerin değiştiğini gösteriyor. Daha sonra, Moon Jang Yeol kalkıp gitmeye çalıştığında, Bong Ye Bun ceketini tutarak onu durduruyor ve Moon Jang Yeol onunla kalmak için tekrar otururken onun fikrinin değişmesinden duyduğu mutluluğu gizleyemiyor.

Behind Your Touch” yapımcıları, “Bong Ye Bun ve Moon Jang Yeol birbirlerine bir adım daha yaklaşacaklar, çünkü hiçbir şey söylemeden bile birbirlerinin duygularını anladıkları özel bir ilişkileri var. Krizin ortasında aralarındaki bağ daha da güçlenen iki karakter arasındaki ilişkinin değişimini lütfen dört gözle bekleyin.” şeklinde konuştular.

Behind Your Touch“ın bir sonraki bölümü 17 Eylül’de yayınlanacak. Bu romantik diziyi kaçırmayın!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.